folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sınır Ötesi Kara Harekat"Indan İlk Görüntüler(Genel Kurmay Başkanlığından):

Sınır Ötesi Kara Harekat"Indan İlk Görüntüler(Genel Kurmay Başkanlığından):

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    atat
    atat's avatar
    Erkek

öyle bir derin devletimiz varki her şeyi saman altından yürütüyorlar. Geçenlerde burada okumuştum sanırım. ABD içinde böyle bir gerçekler vardı. Hani öyle bir devlet ki adamlar kendi başkanlarına suikast yapıp öldürüyor, diğer devletlerin işlerine karışıyorlar çaktırmadan vs vs vs. Aynı tip bizdede var. Ama bizdeki halka karşı. Bak neden türban bugün kabul gördü? Çünkü K. Irakta 10,000 asker var. Gündem yoğun, Türkiye Pkklılar ile sıcak temasta. Bir tarafta peşmerge birliklerinin sınıra asker yığması. Ya Türk askerine karşı tampon görevi yaparsa? Ya Türk askerini K. Irak'tan püskürtürse? O zaman sınırda bekleyen 150,000 MEHMET sınırı geçecek.

Ee hal bu iken milletin aklına türban mış tekelin özellştirilmesiymiş gelir mi? GELMEZ. Gelse bile kafamızı, düşüncelerimizi yani odak noktamızı etkileyen bir faktör var. Sınır Ötesi Operasyonu. Şu anda 1,000,000 aile oraya kilitlenmiş durumda. Neden mi? Evlatları can derdinde. Onlar ordayken millet laiklikmiş, türbanmış, peçeymiş, çarşafmış,tekelmiş düşünemiyor. Aslında düşünmek istiyorda, devlet yaptırımları sonucu dikkatleri başka yere topluyor. Tartışılan konuya bak! TÜRBAN :)

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.!

eski bir dost mu aradınız?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    atat;
    beni güldürdün allahta seni güldürsün.peşmerge tskyı püskürtecek ha :D hava kuvvetleri bile olmayan :D adam gibi piyadesi,komandosu,tankı olmayan peşmerge :D muheua : D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    atat
    atat's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    -----------------------------
    atat;
    beni güldürdün allahta seni güldürsün.peşmerge tskyı püskürtecek ha :D hava kuvvetleri bile olmayan :D adam gibi piyadesi,komandosu,tankı olmayan peşmerge :D muheua : D

sen muhtemelen görme engellisin :) yazdıklarımın devamını okusaydın benle aynı kanaata varırdın. İçeride 10 bin asker var. Bir avuç asker. Ben onları dedim. Onları geri püskürtürse sınırda alarmda olan 150bin asker yada daha fazlası dalacak diye dediğimi hatırlıyorum. Sende beni güldürdün :) İki satır şeyi oku. Okumadan yorum yapma.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    ya gerizekalılık yapıp da beni çıldırtmayın. Burda Şanlı Ordumuzun haberi hakkında konuşuyoruz. Araya başka şeyler sokmayın. Yok ne garip vs tarzında şeyler yazmayın.
    ırakta taş üstünde taş bırakmayız inşallah.

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    atat
    atat's avatar
    Erkek
    NighT-7 bunu yazdı:
    ya gerizekalılık yapıp da beni çıldırtmayın. Burda Şanlı Ordumuzun haberi hakkında konuşuyoruz. Araya başka şeyler sokmayın. Yok ne garip vs tarzında şeyler yazmayın.
    ırakta taş üstünde taş bırakmayız inşallah.
    :S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S Anlam veremiyorum bazen. Biz burda neyi konuşuyoruz ki, sen kime gerizekalı diyorsun. Töbe töbe...

Toplam Hit: 4215 Toplam Mesaj: 16