folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sinüzit Çareleri Varmı

Sinüzit Çareleri Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

kendi imkanlarınlarınla kurtulmayı planlıyorsan tuzlu suyu burun çaydanlığı(diğer bir adıyla neti pot) yardımıylaa kafanı yatırıp üstteki burun deliğine akıtarak sinuslerini temizlemen Dr.Öz e bile tavsiye ediyordu internette araştırma yaparsan nasıl ne kadar tuz katılcağını felan bulabilrsin. Benimde böyle bir sorunum vardı benim durumda sinuzite sebep olan şey soğuk almak saçlarımı kurutmama gibi bir durum yoktu benim sorunum burnumu çekme alışkanlığıydı yani burnumdan bir akıntı gelse burnumdan çekiyordum balgam olarak ta çıkmıyordu nereye gittiğini ise sonradan baş ağrıların başlamsıyla anladım bu huyumdan vazgeçtiğimde ise burun çaydanlığını denemeden bu sorundan kurtulmuştum yaklaşık 9 senedir bir kere bile başım ağrımadı belki senin sorununda budur. Diğer yandan cerrahi bir işlem felan istiyorsan ismini unuttuğum bir küçük cerrahi işlem vardı sinuslere balon gibi birsey sokup balon içeryken balon şişiriliyordu sonra ise birikmiş olan sıvı lık lık diye boşaltılıyordu araştırırsan onun isminide bulabilrsin

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

eskisehirde osmangazi uni. ecz.fak. acı kavundan ilac yaptılar satılıyordu.bir araştır.sinuzut icin.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

4 gundur sinüzit yüzünden kafayı yedım.Suan gozlerım sankı yerınden cıkıcakmıs gıbı ve bas agrısından duramıyorum.

Ramazan ramazan denızede gıremıyodum.2 gundur ıftardan sonra 1-2 saat denıze gırıyorum rahatlamak ıcın.

Nette bayagı arastırma yaptım.Amelıyat rısklı bır amelıyatmıs.Sakıncalarını okuyunca zaten kımse amelıyat olmaz o rıske karsılık.

Evde rahatca deneyıp rahatlayabılecegımız bı yontem buldum suan ıtıbarı ıle ben kullanmaya basladım.

Eger faydasını gorursem sızlerede tavsıye ederım.

250 ml temiz suyun içerisine (kaynatılıp soğutulmuş olabilir), 2 çay kaşığı katkısız yemek tuzu ve 1 çay kaşığı yemek sodası (kabartma tozu vb gibi amaçlar için karbonat diye satılan aslında doğrusu bikarbonat olan beyaz bir madde) katarak iyice karıştırınız. Eğer bu karışım burnunuzu çok yakarsa tuz miktarını 1,5 çay kaşığına indiriniz. Bu karışım 1 hafta süresince oda sıcaklığında ağzı kapalı bir şekilde saklanabilir.

- Bu karşımdan şikayetleriniz devam ettiği sürece hergün 2-3 kez burnunuza çekip kendiliğinden akmasını bekleyiniz.

Allah büyüktür vesselam...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

hocam bende %100 denenmiş bi yöntem var adı doktor. gidiyosun bişiler veriyo kullanıyosun rahatlatıyo. ama o verdiği şeylerde reçeteden geçiyo :) doktora git yani bence küçümseme

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hurferus45
    hurferus45's avatar
    Erkek

DrKeworks bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam bende %100 denenmiş bi yöntem var adı doktor. gidiyosun bişiler veriyo kullanıyosun rahatlatıyo. ama o verdiği şeylerde reçeteden geçiyo :) doktora git yani bence küçümseme

Hocam gitmedim mi sanıyorsun ? Bana iğne filan verdi, bir süreliğine geçti. Sonra yine aynı .

https://soundcloud.com/arestahasan << Hasan GÖNÜLTAŞ >>
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

hurferus45 bunu yazdı:

DrKeworks bunu yazdı:

Hocam gitmedim mi sanıyorsun ? Bana iğne filan verdi, bir süreliğine geçti. Sonra yine aynı .

bizim bi arkadaşa fısfıs gibi bişey vermişti buruna sıkıyo çocuk arada bir öle bişey almak en iyisi iğne zor

Cigu bigule :(
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hurferus45
    hurferus45's avatar
    Erkek

DrKeworks bunu yazdı:

hurferus45 bunu yazdı:

DrKeworks bunu yazdı:

bizim bi arkadaşa fısfıs gibi bişey vermişti buruna sıkıyo çocuk arada bir öle bişey almak en iyisi iğne zor

en etkili iğne ama .

https://soundcloud.com/arestahasan << Hasan GÖNÜLTAŞ >>
Toplam Hit: 4354 Toplam Mesaj: 28