folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Şırnak"Ta Hain Pusu: 5 Şehit :((

Şırnak"Ta Hain Pusu: 5 Şehit :((

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    HABERİ bende okudum arkadaşlar kalabalık bir terorist grubuymus yani bizim askerlerimiz az sayıda oldukları için etkisiz kalmıslar :((
    3 Kişi ilk ateş açıldıgı anda şehit düşmüş
    2 kişide mayına basmıs toplam 5 askerimiz(rütbelilerde dahil) şehit düşmüştür.

AH ulan kalabalık olmasalardı dağlara gömerdi bizikiler ama işte ...

not:Ben 19 yasındayım ve askere giderken öle seçme hakkımız varmı ben komando olucam diye yada doguya seçme hakkı bunları bilmiyorum bilgisi olanlar askere gidenler sölesin arkadaşlar
    saygılar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhack
    byhack's avatar
    Erkek
    BU OROSPU COCUKLARI İYİKİ BÖYLE YAPIYOLAR.. İYİKİ BİZDEN ŞEHİT VERİYolAR!... OZAMAN İŞTE BEN DELİ OLUYORM BENIM GİBİ BİNLERCE İNSAN DELİ OLUYO! OZAMAN BUNLARIN BACILARINI SİKMEK FARZ OLUYO ANAM AVRADIM OLSUN BENDE DOGUYA DÜŞMEK İCİN ELİMDEN GELENİ YAPACAGIM!...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amorf
    amorf's avatar
    Erkek
    Uzman Jandarma Çavuş Murat Tutal (Mersin).Bugün cenazesi kaldılrılırken gördüm.Yüzlerce türk bayrağı vardı,heryere türk bayrağı asılıydı.herkez marş söylüyordu,kimsede tek damla gözyaşı yoktu.İşte bizim milletimizin diğerlerinden farkı.Terörist piçlerinin cenazesindeki orospu çocukları biz sizler gibi avrupaya zırlamayız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek
    Türk Gibi Bir Ecdad ve Duygusal İnsan Topluluğu Kaianatta yoktur.
    Ben Askerden daha yenı teskere aldım yanı 4 5 ay felan oldu ama böyle olayları bende çok yaşadım duydukça çook üzülüyorum o ağlayan analara babalara .Yemın ederım tekrar gidesim geliyor hem askerıye daha guvenli hemde bu piçin evlatlarnı ortadan kaldırmak için.gitmek ister oldum o kadar bıktığım halde.
    Şuan uzman Çvş Luğa baş vurdum bakalım hayırlısı ne çıkarsa kazanırsam gıdecem Yemın ederım İlk tercihi formda doğu 2 tercıhımde güneydoğu 3 de akdenizi işaretledim .hayırlıısı bakalım ne olacak.

Ayriyeten şunu söyleyım herkes komando olacam askere gıdecem dıye herkes yazmış Dışardan çok basit ve kolay gelıyor.

şunu ekleyım kardeşlerim Ben askeliğimi Şırnak Gabar dağında yaptım Yemınle söyluyorum size bu Bu dağ Belki Hiç birinız duymadınız ama TÜRKİYE NİN EN KRİTİK YERİDİR. VE ORDA GÖREVE YAPTIM KENDIMLEDE GRUR DUYUYORUM.

2NCİ BİR TÜYO verim terör piçi en çok korktukları birlikler

Komanda Ve JÖH lerdedir Jandarma Özel Harekat komandolarından it gibi korkarlar.
    çünkü JÖH lerler aynı Taburda kalıyorduk sürekli onlarla Görevdeydık.
    İnşallah hakkınızda herşeyın hayırlısı olur kardeşlerım

imza
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Anlatamiyosunki insanlara laf, hala bazi insanlar ordu PKK yi bitirmek istemiyor diyo... Allah mekanlarini cennet eylesin...
Toplam Hit: 3558 Toplam Mesaj: 16