folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Şişe Çevirmece (Doğruluk Mu - Cesaretlik Mi) Soruları ?

Şişe Çevirmece (Doğruluk Mu - Cesaretlik Mi) Soruları ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GICIKCAN
    GICIKCAN's avatar
    Erkek

Üniversite yılları aklıma geldi :))

Bir gün canımız sıkılmıştı napalım napalım diye düşündük şişe çevirmece oynayalım dedik, Ama hangi soruyu sorarsan sor bilmiyorum demek yok kızmakta yok. Birbirimize söz verdik. Evet veya Hayır veya başka bir cevap verebilirsin ama bilmiyorum demek yok :) Neyse soru sorma zamanı bana geldi arkadaşa sordum. Annenle Babanı Yatakta gözünle gördün mü? Yani baban annene karanlık olmayan yerde penaltı çekerken gördün mü diye sordum. Önce arkadaş baya bir utandı yüzü kıpkırmızı kesildi bir süre sustu cevap vermesini bekledik cevabını vermişti Evet dedi :) 6 kişiydik zati sorma sırası bana çıkmaması için millet dua ediyordu o arkadaşa sorduğum soruda çok pisti gerçi morali bozulmasın diye birazda onunla eğlendik diğer arkadaşlarıda çaktırmadan uyardım arkadaşı alay konusu yapmayalım diye ona destek olalım bu oyunu unutması iiçin diye bir dahada oynamadık :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Lisede oynayak dedik kızı ağlattım amk disiplinlik oluyoduk kızla öpüştük diye hoca görmüş yad ispiyonlamış. ama öptüm oh mis gibiydi :D

"bea"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

:)) çok iyi yaa :) yaşanmışlıklar güzel :) bizde oynadığımızda poposuyle yere yazı yazdırıyorduk... duvarla sevişdiriyorduk falan :) yaratıcı güzel sorular daha da eğlenceli hale getiriyor oyunu :D 

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xdabbex
    xdabbex's avatar
    Erkek

tahribat nasıl bir yer olmus =/

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

Scabie bunu yazdı:
    -----------------------------

hangi anlamda dedin ?

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

Scabie bunu yazdı:

en son ne zaman girdin hacı :d

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

snnyk bunu yazdı:

Koyulmamış olsa ben de bu resmi hazırlamıştım:)

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek
    cesarette bi kız arkadaşı kampüsün içindeki ormana yolladık telefonla aşkım cicim beni arabayla alıyosun dimi tarzı konuştururken telefonunu çaldırdık :D milletin içinde karnımız ağırana kadar da güldük güzel oldu

revolution-
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

doğruluk için; hiç tuvalette sıçarken sevgilisine mesaj çekip çekmediğini sorabilirsin. Veya da "seni benden baska kimse s*ktimi?" diye sorabilirsin.

Toplam Hit: 58279 Toplam Mesaj: 20