folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sistem Hizlandırma Programi

Sistem Hizlandırma Programi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

S.a müridler bilgisayarim giderek yavaşlamaya başladi zannedersem vürüs var fakat hangi vürüs tarayici kullanacagima karar veremedim

kendi kullandıgınız tavsiye ve link verebileceginiz bi antivürüs tarayicisi ariyorum bilgisayari adam akıllı format atmadan temizlemek istiyorum şimdiden tşkler

asdasdsa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

microsoft essential iyidir onu kur

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shimarik
    Shimarik's avatar
    Erkek

Zaten sistem hızlandırma adı altında bulabilceğin çoğu program hikaye kardeşim. Ben sana şunu önerim madem pc yavaş ve virus olduğunu düşünüyorsun. Öncelikle KasperSKY programını kur gece yatmadan önce pcni açık bırak tam sistem taraması yap. Bunun yanında alternatif olarak güncellenmiş olarak birde ofline program kullan (spybot, ad aware bir kaç trajen remover olabilir) sabah kalkınca pcne restartı çak. Sonra KasperSKY ı kaldır istersen diğer programlarıda sistemin yormucak bir program bul ve hayatına hızlı ve kaldığın yerden devam et.

Bir Programcının Parmaklarının ucunda imkansız diye bişey yoktur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek

güvenli bilgisayar için zemana kur, bilgisayarı hızlandırmak için regedit 'den yapılan ayarları yapma sakın hızlandırıcam derken b.kunu çıkarırsın aman ha daha beter olur bilgisayarın (:

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
Toplam Hit: 1319 Toplam Mesaj: 4