folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Site Adı İki Kere Tekrarlanıyor. (Örn: Tbt.Com - Tbt.Com)

Site Adı İki Kere Tekrarlanıyor. (Örn: Tbt.Com - Tbt.Com)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek

Merhaba, wordpress bir sitem var sorun çözdükçe sorun çıkıyor. Özelleştir üzerinden site adını değiştiriyorum. Örneğin görünmesini istediğim isim tahribat.com bunu yazdığımda site adı olarak tahribat.com - tahribat.com gösteriyor. Açıklama yazmadığım halde. Açıklamaya bir şey yazsam bu seferde açıklamanın sonuna geliyor örn: tahribat.com - açıklamamamamma tahribat.com. Nasıl çözerim bu sorunu?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek
    SENAR1ST bunu yazdı

Merhaba, wordpress bir sitem var sorun çözdükçe sorun çıkıyor. Özelleştir üzerinden site adını değiştiriyorum. Örneğin görünmesini istediğim isim tahribat.com bunu yazdığımda site adı olarak tahribat.com - tahribat.com gösteriyor. Açıklama yazmadığım halde. Açıklamaya bir şey yazsam bu seferde açıklamanın sonuna geliyor örn: tahribat.com - açıklamamamamma tahribat.com. Nasıl çözerim bu sorunu?

<title><?php wp_title('-', true, 'right'); ?><?php bloginfo('name'); ?></title>

header'ın içindeki bu kod yüzündenmiş düzelttim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    SENAR1ST bunu yazdı
    SENAR1ST bunu yazdı

header'ın içindeki bu kod yüzündenmiş düzelttim.

sonunda konuyu silinebilir diye değiştirmek yerine benzeri sorun yaşayan olursa diye çözümü paylaşan bir insan :d

Toplam Hit: 863 Toplam Mesaj: 3
site adı iki kere tekrarlanıyor