folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Site-Ara.Com'dan Ücretsiz Reklam Kampanyaları

Site-Ara.Com'dan Ücretsiz Reklam Kampanyaları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BlackStorm
    BlackStorm's avatar
    Erkek

Evet arkadaşlar Site-Ara.Com olarak ücretsiz reklam kampanyası düzenlemeye karar verdik. 2 tane kampanyamız mevcut. Kampanyalar sırası ile şöyle:

1) Sitemize üye olup toplamda 60 site ekleyen kullanıcının sitesinin reklamını sağ taraftaki reklam alanında 1 ay boyunca yayınlıyoruz.

2) Sitemize üye olup toplamda 150 site ekleyen kullanıcımızın sitesinin ise sitemize giriş yapıldığında açılan uyarı penceresinde 1 ay boyunca yayınlıyoruz. Bu hediyeyi kazanan arkadaşımız uyarı bölümündeki resmi, yazıyı istediği gibi düzenleyebilecek.

Adult içerikli siteler kabul edilmeyecektir. O yüzden boşuna eklemeyin lütfen.

Verilen sayılara ulaşan ilk kişi ödülü almaya hak kazanır. (Bir kişinin 2 ödülü de alabilmesi için toplamda 60+150=210 site eklemesi gerekmektedir.)

Şu şekilde çözüm önerileriniz varsa bize konu altından bildirebilirsiniz: "Ben x site ekleyeyim sitem x süre boyunca x reklam bölümünde görüntülensin."

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

Bu ne lan kimse görmedi mi :)

Bu arada günlük tekil hit 50 civarlarında.

Azıcık destek verin müridler :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirri
    sirri's avatar
    Erkek

güzl site yapmışsın mürid ellerine sağlık. bu arada alttki reklam görüntüyü engelliyor haberin vardır :) am terar sölim dedim :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

sirri bunu yazdı:
    -----------------------------

güzl site yapmışsın mürid ellerine sağlık. bu arada alttki reklam görüntüyü engelliyor haberin vardır :) am terar sölim dedim :D

-----------------------------

Eyvallah hocam da nereden esti la :)

Alttaki reklam azıcık engelliyor farkındayım ama sorun değil bence.

Günlük hitler 250 civarlarına çıktı, konu günceldir bu arada ilgilenecekler öm atabilir.

Toplam Hit: 1592 Toplam Mesaj: 4