Site Haritası Oluşturan Program

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

Aslın sitemin site haritasını kullandığım yazılım otomatik oluşturuyor. Fakat xml haritasının içine resimleri eklemiyor.

Öyle bir program arıyorum ki google'a ekleyeceğim haritaya resimleri ve alt etiketlerini de eklesin. 

Bilen paylaşırsa sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

uP

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

Site ne sitesi sistem ne babam bu kadar guzel pasta yapmayi nerden ogrendi ☺ bahsettigin olay image sitemap wp kullaniosan hazir eklentileri var yok kullanmiosan 

http://www.angeldigital.marketing/image-sitemap/

Burdan xml olusturursun calisiodur hala herhal mobilim denemedim fakat gugil bu ara gorsellere kafayi takti tam spam basio bilgin olsun

ZzZzZzZ...!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek
    trooper bunu yazdı

Site ne sitesi sistem ne babam bu kadar guzel pasta yapmayi nerden ogrendi ☺ bahsettigin olay image sitemap wp kullaniosan hazir eklentileri var yok kullanmiosan 

http://www.angeldigital.marketing/image-sitemap/

Burdan xml olusturursun calisiodur hala herhal mobilim denemedim fakat gugil bu ara gorsellere kafayi takti tam spam basio bilgin olsun

Hacı magento yazılım. Kendine ait xml yapan eklenti var ama resimleri haritaya eklemiyor. Kralı gelsin Google benim image leri Spam algilayamaz :) hepsi bana ait çekimler 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

Php bilgin ne seviyede bilmiyorum ama kendin yazabilirsin yeni urun ekledikce guncellenir manuel herseferinde guncelleme yapmaya ugrasmazsin

ZzZzZzZ...!
Toplam Hit: 904 Toplam Mesaj: 5
site haritası