Sitedeki Havuzun Kullanım Saatleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vardamir
    vardamir's avatar
    Erkek

Daha dun ust komusma gittim ve aracinizi benim park yerimden cekermisiniz dedim. Bana verdigi cevap benim yerime de baskasi park etmis sende baska yere park et. Dedim ozaman da baskasi bana gelecek nasil yapalim. Adamin cevabi bence herkes istedigi yere ceksin oldu. 2 araci olanlar once girerse ve ben gec geldigim icin hic yer bulamazsam nolucak dedim.cevap alamadim konu basa dondu ve sen bunun icin niye kapima geliyosun dedi adam.

Simdi diceksin konu ile ne alakasi var.alaka soyleki evllela insan bulmak zor.hadi buldun komsusu olmak daha zor.yapacagin bisey yok birader.her yer okuz kayniyor.gidip desen adama bi havuz keyfimiz var dicek sana sanki tum gun tas tasiyor gavat.

Insan irki zor ya.kunduz fln olsaydim diyorum bazen amk.ya da ne biliyim maymun fln.en azidan hiyerarsi var.uymayinca dovuyolar isiriyolar fln.

glossiness effect
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

Malzemeler : 1 adet kuş lastiği , 50-100 ml kırmızı gıda boyası.

Havuzda kimse yokken Gıda boyasınının kapağını açıp pamukla tıkıyorsun ağzını. Sonra bir koyuyorsun havuza  al sana scream. Dünya'da bu kadar çok düşüncesiz anlayışsız öküz varken birilerinden anlayış beklemek büyük naiflik.

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vardamir
    vardamir's avatar
    Erkek
    exchanger bunu yazdı

Havuzda kimse yokken Gıda boyasınının kapağını açıp pamukla tıkıyorsun ağzını. Sonra bir koyuyorsun havuza  al sana scream. Dünya'da bu kadar çok düşüncesiz anlayışsız öküz varken birilerinden anlayış beklemek büyük naiflik.

Elin degmisken su bizim otoparka da bi care bul murit:)

glossiness effect
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek
    vardamir bunu yazdı
    exchanger bunu yazdı

Elin degmisken su bizim otoparka da bi care bul murit:)

Abi şimdi şöyle yapıyorsun birkaç metre dikenli tel al otopark yerine öylece bırak açmana gerek bile yok. Kimse arabadan inip de kalkıp onu kaldırmaz hocam. Bir tek sen kaldırırsın. Birkaç ay sonra emin ol kimse parketmez.

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam normalda 22:00 de kapanır havuz kullanım süresi. Ramazanda bası siteler insiyatif dahilinde 23:00 e kadar uzattılar.

Geçen ay 3 sarhoş 00:15 de havuza girmişler, onlarca site sakini arayıp şikayet de bulundu ve adamlar zorla çıkarıldı havuzdan. Aslında o site sakinleri de şikayet etmeli. 

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Bazı şeylerin kesin kuralları olmalı .

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hangi devirde yaşıyoruz avradını sikim hoca hiçbirşey konuşularak çözülmüyor bizim insanlarımızla 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 1981 Toplam Mesaj: 18
havuz