Sitemynet...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yavuzbkocak
    yavuzbkocak's avatar
    Erkek
    bizim arkadaşlar site kurmuş sitemynetten orda html kodları yazma bölümü var oraya yazıyoruz ama bir türlü siteye koyamiyoruz biri nasıl yapılacağını anlatabilir mi???
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    şimdi kulagın ver beni dinle:))))) bak şimdi mysiteyi seçiyorsun orada bulunan sag kısımda iki seçenek var dosya yönetimi ve html editörü die yanlış anlamadım ise eger siz html editörüne yazınızı yazıyorsunuz ve kaydete tıklıyorsunuz peki oraya kaydedeceginiz ismi veriyormusunuz? vermiyorsanız olmaz veriyor iseniz ise olmuyorsa baglantıdan kaynaklanıyor olabilir ama gelelim olmadı sen dosya yı birde dosya yönetimine tıkla orada en altta dosya yükle var görürsün onu seç ordan dosyanı yükle yazmış oldugun dosyayı direk yükledigin zaman reklam çıkmaz mynetin reklamı çıkmaz bölece mynetin reklamınıda kaldırmış olursun yardımcı oldum ise ne mutlu bana

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    biraz bekle bence aynı dosya ismiyle yaptınmıydı bir kaç gün bekletiyor onla değiştirmek için.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karaca
    karaca's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar mynetten site yapmasını bilen varsa yazabilir mi?Neler gerekiyo?????

ALSADA BU SEVDA CANIMIZI <br> HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

kardes biraz ugrasin yaparsiniz ya..hersey hazir zaten..basit yani.. ama sitenin adindan cok sonunda ki sitemynet.com yazisi oldugu icin dandik..

2-3 saatinizi verin..cozersiniz diye umuyorum...

Yinede Sorun yaşarsaniz..Pm den ulasabilirsiniz..Elimden geleni yaparim.. Saygilar..

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek
    paşam hala edemedi ve beceremedi isen yardımcı olmaya ahzırım de hade buyur bire bir yapalım yaw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yavuzbkocak
    yavuzbkocak's avatar
    Erkek
    herşey war kodlarıda yazdık da bi türlü koyamadık gitti hala uğraşıoz
Toplam Hit: 1250 Toplam Mesaj: 7