folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Sitenizin Doğal Backlinklerini Bile Siz Kendiniz Yönetin

Sitenizin Doğal Backlinklerini Bile Siz Kendiniz Yönetin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

para vericeme açarım 5 tane paravan alakalı site özgün yazıları yazdırır dayarım linkleri hop ordayım milletle ugraşcana 2 3 sunucu rootla devam paravan akar gelsin mangırlar kıssadan hisse :D sağol paylaşım için

Hacım benim gibi günde 10-12 saat çalışıyorsan bu yapabileceğin iş değil. ( istediğin şekilde ve zamanlama ile )

Bu yüzden bu tip durumda olanlar için ( bilmeyenler, kurumsallar, zamanı olmayanlar vs.. ) hem uzun zamanlı zamana yayarak hemde istediğin kriterlerde yapabileceğin bir çalışma.

Bu sebeple cebindeki para ve aklındaki kriterlere göre güzel bir çalışma yapabilirsin.

Hem reklamın yapılır hemde sen yarışma ile direk reklamını yapmış olursun :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

ben direk cebime giricek paraya bakıyorum birçok sektöre siteler soktum ve şirketlere kiralıyorum siteleri yani adam nekadar para verirse okadar arpa alıyor sunucu parası vermiyor koruma parası vermiyor ayrıca güzelde satışlar yapıyorlar türkiyede ben düzgün seo işi yapan adam görmedim 2009 dan beri ugraşıyorum hele şimdiki ortamdaki çakal çukalları görünce mazi aklıma geliyor ben aynı sıralamaya 5 site sokmuşum adam 1 siteyle bana gider yapıyor onun yaptıgı giderde benim hoşuma gidiyor bir firma sitesini googledan ekarte etmek 1 ay ile 15 arasında sürmekte google sistemini sürekli güncelleyerek zaten bizi dizgin lemeye çalışıyor tanıtım yazılarının ben pek faydasını görmedim şimdiki sistemde çok az linkle bile gelen sitelerim oldu çok aşırı bastım siteler hep pr aldı ama sıralamaya girmedi yani çok link almak garanti yükselme sağlamıyor

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

ben direk cebime giricek paraya bakıyorum birçok sektöre siteler soktum ve şirketlere kiralıyorum siteleri yani adam nekadar para verirse okadar arpa alıyor sunucu parası vermiyor koruma parası vermiyor ayrıca güzelde satışlar yapıyorlar türkiyede ben düzgün seo işi yapan adam görmedim 2009 dan beri ugraşıyorum hele şimdiki ortamdaki çakal çukalları görünce mazi aklıma geliyor ben aynı sıralamaya 5 site sokmuşum adam 1 siteyle bana gider yapıyor onun yaptıgı giderde benim hoşuma gidiyor bir firma sitesini googledan ekarte etmek 1 ay ile 15 arasında sürmekte google sistemini sürekli güncelleyerek zaten bizi dizgin lemeye çalışıyor tanıtım yazılarının ben pek faydasını görmedim şimdiki sistemde çok az linkle bile gelen sitelerim oldu çok aşırı bastım siteler hep pr aldı ama sıralamaya girmedi yani çok link almak garanti yükselme sağlamıyor

Yaw hocam link almak garanti diyen oldumu.. Daha önce kaç tane makale yazdık..

Ben ne diyorum bu konuda ;

Dİyorum ki zamanınız yoksa ve paranız kısıtlı bile olsa link çöplüğü yerlerden almaktansa hem doğal link görünümüne kavuşun hem reklam alın hemde yarışma zamanı süresince siteniz akıllara belli ölçülerde kazınsın.. Burdaki maksat bu..

Konuyu farklı yerlere çekmeyin..

Toplam Hit: 1487 Toplam Mesaj: 14