Siteye Birlikte Saldıralım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dombak
    dombak's avatar
    Erkek
    selamlar, turandursun adlı kafirin sitesine (turandursun.com) hep birlikte saldıralım diyorum. site yöneticileri saldırılara sürekli maruz kaldıkları için güvenlik konusunda siteyi baya güçlendirmişler. Ama denyo dağıtıyor. siz de destek olursanız forumu dağıtırız. siteyi indirelim diyorum. forumda flood koruması var. bu nedenle denyodan tam verim alamıyorum. haydi bir el atın şu işe. görsün o şerefsizler dine saldırmayı. bi zaman belirleyip toplu flood yaparsak site uçar sanıyorum. cevaplarınızı bekliyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Powered by phpBB © 2001 phpBB Group
    phpBB port v2.1 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.4 standalone

burdan ne anliyoruz sitede phpbb 2.0.4 kullaniliyor... ve burdan ne anliyoruz?

eger phpbb 2.0.4 uzerine derlenmis bi exploit bulabilirsek siteyi indirebiliriz...

bundan ne anliyoruz... yolumuz hackerin ugrak yerine dusuyor...

www.google.com !

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dombak
    dombak's avatar
    Erkek

ya ne farkeder ha exploit ha denyo. denyo bu işin kralı. cahil sanmayasın az çok uğraşıyoruz bu işlerle. gelin bi deneyelim en azından. bugün çoğunuzun zamanı müsaittir bir saldırı için. eğlence olur. hem de ortak bir iş çıkarmanın takım ruhunun tadını alırız belki.arkadaşlar size güveniyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    dombak bunu yazdı:

ya ne farkeder ha exploit ha denyo. denyo bu işin kralı. cahil sanmayasın az çok uğraşıyoruz bu işlerle. gelin bi deneyelim en azından. bugün çoğunuzun zamanı müsaittir bir saldırı için. eğlence olur. hem de ortak bir iş çıkarmanın takım ruhunun tadını alırız belki.arkadaşlar size güveniyorum.

kardeş sen bu denyonun ne oldugunu bilion demi?eminsin yani? siteyi 1-2 günlüğüne kapatcaksak bende dalam..eğer tamamen kapansın indeximizide basalım babalar gibi diorsan sen sus abilerimiz işi halletsin bizde bişeyler kapalım..!

NesTo | same shit diffirent asshole
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

sipidik +1

exploit aranir bulunur bu isin nasi yapilacagi her hack forumunda detayli anlatilmistir cw de bile...

denyo da bi ise yaramaz...

ayrica ben kimsenin burda siyasi bi amac icin bi yer hackliycegini sanmiyorum cunku hacklemekle bitmiyorlar tarzinda bi tartisma vardi bu forumlarda...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    adam aciklari kapatmissa zaten o site kapanmaz kapansa da update edilir... ugrasmanin alemi kalmaz... ( en azindan benim boyumu asar )
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dombak
    dombak's avatar
    Erkek

önemli olan adamları sürekli rahatsız etmek. bir biz değil ki 10larca adam saldırıyor siteye. ve siteye girin bakın sağ tarafta sitenin hangi tarihte saldırıya uğradığını detaylıca yazmışlar. yani her hafta birer kere saldırsak site zaten sürekli kapalı kalır. bugün gelin bir deneme yapalım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dombak
    dombak's avatar
    Erkek
     2 dakika floodla yahoo mail bile göçüyor 10 dakikalığına. inanmak isterseniz denemesi bedava. bende denyo 4ün betası var onu da 3 ü de kullanıyorum. demin sabah sabah access databasi 20 mb a vurdurdum bir sitenin. biraz gayretle olur bu işler. yapacağımız fazla birşey yok. programlar sağolsun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    dombak bunu yazdı:

2 dakika floodla yahoo mail bile göçüyor 10 dakikalığına. inanmak isterseniz denemesi bedava. bende denyo 4ün betası var onu da 3 ü de kullanıyorum. demin sabah sabah access databasi 20 mb a vurdurdum bir sitenin. biraz gayretle olur bu işler. yapacağımız fazla birşey yok. programlar sağolsun.

kardeş bence maile 2 dk bile fazla mail dediğin nedirki?300-500 tane at gitsin :S site olayına gelince ordada lamer yerine konarsın..ben kimseye sırf rahatsızlık vermek için lamer yerine konmayı tavsiye etmiorm ama genede siz bilirsiniz..

NesTo | same shit diffirent asshole
Toplam Hit: 1646 Toplam Mesaj: 9