Siz Bu Kadar Sevebilirmisiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    zuhahahaha uçakta tek paraşüt kalsa ben paraşütü uçaga bağlardım uçak yine de düşse bile hiç olmazsa kimse kimseye nankörlük etmemiş olurdu

tabi yukardaki arkadaşım sana cevap olarak yazmadım bunu aklıma bi anda geliverdi.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    siksen vermem, kari ben geberip gidince mutlu yasayabilecekse degmez... yok yasayamayacaksa ne zukume kurtariyorum hayatini..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bossie
    bossie's avatar
    Dişi
    ne aşklar var bunların safsata olduğuu düşünen insanlar bence hiç aşık olmamışlar.

bu vatan bizimdir bizim kalacak!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    ABİ AŞK BUDUR:
    AŞK SADECE DİLDE OLMAZ GÖNÜLDE OLACAK .
    İŞTE BÖYLE SEVGİLER DESTAN OLUR.
    DELİKANLI DA ADAM GİBİ ADAMMIŞ HELAL OLSUN

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    Sevgili mürid kardeşlerim mcyargıçın dediği gibi bu konu öncedende açılmıştı ben bu açılışı gözden kaçrımışım ama ilk açıldığında yazdıklarımı yinelemek istiyorum:

Mantıkla bakıldığında bu yazı tamamen saçmalık zırvalama uydurma kolpa sıralıyım sebepleri:

1-Bu aracın 180km hızla gittiği iddia ediliyo o hızda biri kasklı diğer kasksızsa kasksız olanın ebesi zaten o hızdaki hava akımından zikilir
    2-Hadi olmadı hava akımından bişi lan bu kızın kulakları sonarmıymış çocuğun başında kask var ve kıza beni sevdiğini söyle demesini istediğinde söylüyo yani birbirlerini duyuyolar kask olmasa bile o hızda motorun sesinden bi bok duyamazsın
    3-Hadi onuda geçtim bunlar evrimleşmiş yaratıklar duyuyolar birbirlerini kardeşim normal zamanda bile çıkarması zor olan bu kaskı o hızda giderken kız nası çocuğun başından çıkarıyo lan mümkünmü doğa kanunlarına aykırı en ufak sarsıntı o motoru o hızda saptırır kesin ölüm
    4-Hadi bu şahsiyetler bunların hepsini yapacak kadar yetenekli zeki üstün mükemmel varlıklar o zaman bu araç benzinle çalışıyosa boş yola çıkamıyolarmı süremiyolarmı benzin bitene kadar aynı zamanda çocuğun zoru ne 180le gidiyo zaten 180le gitmesi için boş yolda olması gerekir sürsün gitsin

Ha bütün bunlardan bana saçmalama aşkı bilmiyon sen felen diyosanız gayet iyi biliyom ama böyle saçma sapan zırvalıklarada inanmamı beklemeyin 180le motorun üstünde gidecem kaskımı değiştirecem yada kafamda kask takılı arkamdaki beni duyacak yokya
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkish1905
    turkish1905's avatar
    Erkek
    yemin ediom Tüylerim diken diken oLdu heLaL oLsunnn Aynı Seyi Yabardım...

istemeden gelmişiz mecburen yasıyoruzz
Toplam Hit: 3162 Toplam Mesaj: 27