folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Siz Susun Gifler Konuşsun....(Hareketli)

Siz Susun Gifler Konuşsun....(Hareketli)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xeox
    xeox's avatar
    Erkek
    GIF (Compuserve Graphics Interchange Format) dosyalar 2’den 256 renkli her yerde olabilirler ve Compuserv adlı firma tarafından kendi online hizmetleri için yaratılmıştır, şimdi de çok sayıda online hizmet için standart dosya formatı haline gelmiştir. Yüksek sıkıştırma oranına da sahip GIF dosyaları, daha büyük boyutlu dosyaların saklanmasında etkili bir yoldur. Normal formatı dışında, hareketli (animasyon) yapısın da oluşturulabilirler. Dosya uzantısı .gif’dir.

Alıntı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ertan olm acayip paranoyaksın ya:D

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yaf adam hakli paranoyak olmakta, adamin bi eli tbt de digeri google da, burdan yardim istenilen konulari arastirip bulup seediyo surekli, hakli olarak stress yaratmis :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    adam elinize arşiv veriyor siz dalga geçiyorsunuz ne var hareketli demesi daha güzel daha jpg ile gif i ayıramayan angutlar var piyasada böyle demesi çok normal :) ben adama jpg ve gif dediğim zaman bi bok anlamıyor mesela :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herseysanal
    herseysanal's avatar
    Erkek
    Tartışacak bir şey yok arkadaşlar sadece bazan söz biter sözün bittiği yerde kullanılsın diye açtım o kadar

"Söylesem Tesiri Yok ; Sussam Gönül Razı Değil."
Toplam Hit: 1761 Toplam Mesaj: 16