SİZCE 2PAC YAŞIYOMU

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya$iyo diyenler neden kactigini, kimden kactigini da aciklasin plz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Gangsta rap baba çetele3r kötü oyunlar felan zenci meseleleri bunlar zencler parayı buldu mu mutlaka kafalarındakileri yaparlar uyuşturucu işleri güç kavgaları felan çok fazla düşmanı vardı kasedine yazdıı ve 6 milyon kişinin dinlediği daha fazla düşman edineceği sözleri yüzünden

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    Adamın kaçtığı falan yok, zaten kaçmak Tupac'ın kişiliğine uymaz. 2 polisi vuran, hükümete, polislere karşı koyan 1 adam nasıl olur da all eyez on me albümünü yaptıktan sonra kaçma planını uygular?

Tupac öldüğü(?) yıl Eylül ayında yaptığı 1 röportajda farklı 1 yaşam tarzı istediğini ve rapi bırakarak rahat 1 yaşam sürmek istediğini söylemişti. Zaten All Eyez On Me, Makaveli Killuminati 7th Day Theory albümlerindeki çoğu şarkıda planlarından bahsediyor.

Mesela All Eyez On Me albümündeki "Ambitionz az a ridah" şarkısının söylediği son bölümünde şöyle sözler geçiyor.

Benden önceki gangsterlerin ruhuyla donanmış öldürücü şarkı sözlerim
    Mahalleye rüşvet ver, polislerden kaç çünkü bana geldiklerini biliyorum
    Tekrar ortaya çıkmak için tereddüt ettim, yıllardır yoktum
    Şimdi döndüm, rakiplerim gözyaşlarına boğuldu

Mahalleye rüşvet verdiğini söylüyor, demekki mahallesi ölmediğini biliyor, son sözlerinde bak ne diyor "tekrar çıkmak için tereddüt ettim, yıllardır yoktum", "şimdi döndüm, rakiplerim hözyaşlarına boğuldu".

Gerçekten de geri gelirse bu durum böyle olacak, rap dünyası alt üst olacak, herkesin maskesi düşecek, kimin ne olduğu anlaşılacak, yaşarken kavgalı olanlar öldükten sonraki yalakalıklardan sonra baya pişman olacaklar.

Makaveli adında çıkan albümünde Hail Mary şarkısında 5 sn iyice dinle orda sessiz şekilde şu sözü söylüyor:
    "they say I'm dead, wait 7 years"
    öldüğümü söylüyorlar, 7 yıl bekleyin. gayet açık 1 söz yani. Yine aynı albümde Bomb First şarkısında en başta kısık bir sesle Khadafi(Outlawz grubundan Tupac'ın yarı kardeşi) "Suge shot me" suge beni vurdu. Olay anında o da arabadaydı Tupac ve Suge ile arka koltukta. Olaydan 1 kaç gün sonra o da başka 1 apartmanda ölü bulundu. Suge bunu konuşmaması için yapmış olabilirdi çünkü tek görgü tanığı Khadafi idi. Daha 1 çok mantıklı teoriler var, saçma saçma uydurulan teoriler de var yok bazı şarkıları 4:03 sn 4+3 al sana 7 bunun gibi 1 sürü matematik oyunu. Ama bazı teorileri var ki çok mantıklı uydurulmuş değil ben de inanmıyordum başta ama şimdi inanıyorum. Teorilerin tümüne bakmak isteyen şu siteden inceleyebilirler.
    http://www.2pacyasiyor.cjb.net

2pac 4ever doubLe 0wnz u!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deadnightwarrior
    Deadnightwarrior's avatar
    Erkek
    Aman bu dünyada Shawn Lane,Chuck schuldiner gibi yetenekler ölüyor,bu herif ölse ne olurki,aynı şeyi yapan bi ton adam bulunur,zencilerin hepsi aynı,
    şarkı sözleri aynı,müzik aynı
    kliplere bi ton orozbu toplayıp göt göğüs sallatıyorlar,o onu elliyo biri diğerini yalıyo
    boş şeyler bunlar dostum boş,emeğe saygı yok artık,1 tanesi eksilmiş ne olur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coolio
    coolio's avatar
    Erkek
    öldü bi dahada gelemez öbür tarafdan herhalde.

way hayvan way
Toplam Hit: 3801 Toplam Mesaj: 16