Sizce Arşivlenicek Dosyalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Portishead
    Portishead's avatar
    Erkek

Blue_moon bunu yazdı:
    -----------------------------

atatürkün hayatını katıldığı savaşları kurtuluş savaşlarını, çanakkale zaferini anlatan video resim döküman vs... bulabilirsen bunları arşivine al ilk önce

osmanlı devletini anlatan eserlerde olabilir eğer torunlarına da bırakacaksan bunlardan daha iyi bir eser olamaz inan bana

nesilden nesile ulaşır bu tip tarihi değerlerimiz. Unutma ki geçmişi olmayan milletlerin geleceği de olamaz 

Şimdi bu adam alkışı hakketmedimi

Cesaret zafere, kararsızlık tehlikeye, korku ölüme götürür.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

egitim setleri, belgeseller, bilim teknikteki ilerlemeleri gosteren videolari toplayabilirsin resim olarakta arkadasin dedigi gibi osmanlia ve cumhuriyet tarihiyle ilgili resimlerie toplayabirlirsin. 

mesela "how is made"  videolari. saglik la ilgili videolari toplayabirsin. tabi bunlari birde deoplamak lazim :PPP

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lijitsu
    Lijitsu's avatar
    Erkek

Şimdi bu adam alkışı hakketmedimi

Lijitsu bunu yazdı:

sahin k arsivinden iyi arsiv olmaz mutlaka bulunsun :W

hoca ben alkıs haketmedim mi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Valla şu internet hızları 5 mbit filan olsa ben ölmeden bi görebilsem o zaman arşiv yapmayı düşünüyorum.Bende sınırsız varda bişeyemi yarıyo.Bir kaç gblik bişi indirmeye kalk internetle hiçbişey yapmaman lazımki oda kaç günde inicek.İşte bazen gerekli bişi oldumu indirmek zorunda kalıyorum.Yoksa arşivmiş vs. bu hızda hiç akıl karı gelmiyo bana.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek

Blue_moon bunu yazdı:

atatürkün hayatını katıldığı savaşları kurtuluş savaşlarını, çanakkale zaferini anlatan video resim döküman vs... bulabilirsen bunları arşivine al ilk önce

osmanlı devletini anlatan eserlerde olabilir eğer torunlarına da bırakacaksan bunlardan daha iyi bir eser olamaz inan bana

nesilden nesile ulaşır bu tip tarihi değerlerimiz. Unutma ki geçmişi olmayan milletlerin geleceği de olamaz 

bunu yapıcam zaten arıyorum soyle güzel bi arşiv bulursam hemen indircem

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek
    Enes arkadaşın Programlar konusunda atatürk nutuk la ilgili interaktif bişey var bence indir + nerdensin hocam :D

!!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    döküman arşivi

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    prison break mutlaka arşivinde olması gerekli

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dontscratch
    dontscratch's avatar
    Erkek

arşivlik dizi tavsiye edebilirim çocukların biraz büyüyünce izlerler

south park,my name is earl (Bence kesiin arşivlenmesi gereken 2 dizi )

´´Türkiye, Atatürk´ü Allah´a borçlusun, geri kalan herşeyi Atatürk´e...´´
Toplam Hit: 2028 Toplam Mesaj: 20