Sizce En Karlı Coin?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

yani binlerce altcoin var. ve 100 gibi bi param var. idda oynayıp tek maça basıp 2ye katlayabilirim ama riskli. diyorum ki hem bi deneme olsun bana, hemde şansımı deneyeyim ya tutarsa diye, bi coine yatırmak istiyorum.

0,00000...1 gibi bitcoin alsam yinede kar eder miyim sizce sonucta surekli yükseliyor? yada baska potansiyelli öneriniz var mı?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

Ben çoğunu denedim ve çoğundan zarar ettim, tek kâr ettiğim ripple oldu.

Piyasada coin ismi verenlere göre yatırımını yapmamanı tavsiye ederim, iyi araştırıp öyle gir lütfen. altcoinler bir kaç dakikada 100 dolarını 30 a indirebilir, 150 ye de çıkarabilir. 

Birde, volume u düşük olan altcoin e girme. Volume çok önemli, en azından düşerse kaybını çıkarmak için beklemek adına volume u yüksek olan dan daha kısa sürede çıkarsın.

Şuan BTC sabit ilerliyor, btc düşük artsa btc-usd yapıp al sat önerisinde bulunurdum, fakat btc sabitken Ripple iyi yükseliyor sanki. Dikkat etmekte yarar var çok arttı çünki.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

btc aslında güvenemiyorum. biraz klasik tabir olacak ama  balon modunda şuan bence. talep arttırkça ve piyasada azaldıkça değeri artıyor tabi bundan ismini hatırlayamadığım bir dizide işlenmiş olmasıda çok etkili.gündem de oldukca insanlar merak ediyor. merak ettikçe talep artıyor falan filan. ripple a bi bakayım. aslında daha once hiç bu işleri denemediğim için cüzdan müzdan da hiç bilmiyorum. türkçe rehberi falan var mı ripple'ın

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

btc aslında güvenemiyorum. biraz klasik tabir olacak ama  balon modunda şuan bence. talep arttırkça ve piyasada azaldıkça değeri artıyor tabi bundan ismini hatırlayamadığım bir dizide işlenmiş olmasıda çok etkili.gündem de oldukca insanlar merak ediyor. merak ettikçe talep artıyor falan filan. ripple a bi bakayım. aslında daha once hiç bu işleri denemediğim için cüzdan müzdan da hiç bilmiyorum. türkçe rehberi falan var mı ripple'ın

Çifte şans kupon en temizi kısa vade de para kazanmak zor kaybedersin 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

hocam araştırmadan girme, tavsiyeyle olmaz bu işler. ancak balinaları beslersin.

tavsiye değil de araştırılabilecek öneri olarak alırsan gvt, enj, bnb orta vadede güzel binance coinleridir, araştır istersen. ytd. 

edit: şunu da ekleyeyim, gireceksen bile bir anda girilmez. bir süre takip et, btc nin sert hareketlerinde düüş yakaladığın zaman girmeye çalış gireceğin coine. aksi halde sen girdikten sonra muhtemelen %10 daha düşecek, moralin bozulacak, sabredemeyeceksin.

zigor tarafından 29/Ara/17 23:58 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

valla ben ekşiyi takip ediyorum orda iota diyorlardı. ilk konuşulmaya başlandığında 0.6 dolar falanmış ben o zaman görmedim ben gördüğümde 2.7 falandı aldım 5.80 lere kadar çıktı satmadım sonra 3 lerde takılmaya başladı. iota ile alakalı hava biraz bozuldu hem ekşide hem de genel olarak ripple konuşulmaya başlandı. 3.5 den iotaları satıp 0.94 ten ripple aldım şu an ripple 2.8 falan oldu. iotadan da karla çıktım ripple da da baya bi kardayım şu an.

bi de icx diyorlardı yine ekşide 2.06 dan icx aldım şu an o da 5.60 falan ve daha da baya bi artacağı söyleniyor.

he bunları alırken sadece ekşide gördüğüm için değil baya bi inceleyip araştırıp aldım ama sadece ekşide gördüklerimi araştırıyorum :D şu ana kadar da zarar etmedim. ha karımı henüz çekmedim ama ripple da icx de 2018 de yükselecek ben araştırdım ve harbiden inanıyorum yükseleceğine.

bunun yanında cardano, verge, tron, stellar falan da diyorlar ama onları çok araştırmadım.

g2k[et]tahribat[dat]com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

bir market var, orda adı sanı duyulmamış coinleri pumpluyorlar, ingilizce bilip chat panelini ve duyurrları iyi takip etmek gerekiyor, ben 0.01 btc'yi 0.08 btc yaptım 3 günde ama açgözlülüğüme mi yoksa salaklığıma mı yenildim bilmiyorum sonra 0.02 e düşürdüm o ayrı mesele.

Fatih tarafından 30/Ara/17 11:33 tarihinde düzenlenmiştir

enjoy i'm vaccinated
Toplam Hit: 1256 Toplam Mesaj: 7
coin