folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sizce Hepar Bu Seçimlerde Barajı Aşarmı ?

Sizce Hepar Bu Seçimlerde Barajı Aşarmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

rapper öncelikle seviyeli tartışman için teşekkürler :) bazıları çok sinirli oluyo :)

hoca tamam terör bitti bitirdi osman ağa şimdi bu adamın kadrosu kim diyelim 1 ay sonra iktidarzolacak olası ekonomi bakanı kim sağlık bakanı kim maliye bakanı kim maliye poltikası ne? işsizliği nasıl önleyecek ne yapacak

projeleri neler? ben adamı her gördüğümde başörtüsü + pkk başka bsişi yok :) işsizliği önleyecem ama nasıl? Türkiyede artık pek cahil kimse kalmadı okumasada millet artık herbirşeyin farkında kafasına yatan yere gidiyo ağa

sniperscope bunu yazdı:
    -----------------------------

DJ_Alper bunu yazdı:

Valla alpercim. Turkiye'de HEPAR a oy veren tek kisi ciksa bilki o benim.

Secmen sayisina so.am... AQP istedigi gibi secmen kutukleri ile oynuyor.

Hatirlatma: 10 yildir Turkiye'de yasamiyorum.

Ağa canımsın ama tartışıyoruz tamam kızma ok? :)

a.q Türkiyede yaşamıyonda hiç birşeyi bilmiyonda ne işin var Türkiye siyasettinde 10 yılda neler değişti haberin varmı

demezlermi adama :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

%3'ü zorlar

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

rapper öncelikle seviyeli tartışman için teşekkürler :) bazıları çok sinirli oluyo :)

hoca tamam terör bitti bitirdi osman ağa şimdi bu adamın kadrosu kim diyelim 1 ay sonra iktidarzolacak olası ekonomi bakanı kim sağlık bakanı kim maliye bakanı kim maliye poltikası ne? işsizliği nasıl önleyecek ne yapacak

projeleri neler? ben adamı her gördüğümde başörtüsü + pkk başka bsişi yok :) işsizliği önleyecem ama nasıl? Türkiyede artık pek cahil kimse kalmadı okumasada millet artık herbirşeyin farkında kafasına yatan yere gidiyo ağa

Cok merak ediyorsan Partinin resmi sitesinde var. Oku. Koca adamsin alper bu saatten sonra seni kucaga oturtup Gülümseme kitapmi okuyalim.

Yukarida bahsettigin yorumda anladimki cok dar dusunuyorsun.

Diyorki once apo itini asacagim.

(p)ic (k)urusu (k)urtler sorununu en kisa surede bitirecegim.(Bu adam 2 yilda pkk nin 12000 olan kadrosunu 5000 kusurlere indirdi.)

Turkiye'deki bu makam araba sevdasi ve kirmizi hali tutkusu bitecek. La Turkiyede'ki makam arabalari satilsa ulkede fakir fukara kalmaz.

AQP hukumeti tarafindan satilan hayati oneme sahit KIT ler geri alinacak.

Guney ve dogu anadolu da toprak reforumu yapilacak.

Ya yazdirma bana simdi bir dunya konu var.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

Kardeş ben adam gibi tartışmazsam sen adam gibi tartışmazsan sonuç kaos hacı:) yer mekan önemli değil. sanal da değil gerçek haytta oturup taksimde bi çay içerkende emin ol bu cümleleri kurardım senin de kuracağına eminim:)

Evet elbette bende sinirleniyorum ama kime? vatan haini şerefsiz piçlere. Dün akşam yine tv karşısında sinir krizleri geçirdim. 12 köpek leşi için bu ülkenin vekili bu ülkenin polisine hakaret ediyor. gel de sinirden kudurma. o karıyı boğardım orada olsam yemin ediyorum..

Neyse biz konumuza dönelim. amacım alper ile beraber ülkeyi kurtarmak değil . en azından bu satırları okuyan 3-5 kişinin çakralarının açılması:)

Bu arada Alper kardeş siyasete bu denli soyunan adamın bakanı da vardır fikirleride. Hepar web sitesinde seçim bildirgesinde herşey yazıyor. şimdi ordan buraya c/p yapmak amelelik olacak hacı:)

Burdan devam:) http://www.hakveesitlik.org.tr/dosya/secim_bildirgesi.pdf

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sniperscope bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

Cok merak ediyorsan Partinin resmi sitesinde var. Oku. Koca adamsin alper bu saatten sonra seni kucaga oturtup Gülümseme kitapmi okuyalim.

Yukarida bahsettigin yorumda anladimki cok dar dusunuyorsun.

Diyorki once apo itini asacagim.

(p)ic (k)urusu (k)urtler sorununu en kisa surede bitirecegim.(Bu adam 2 yilda pkk nin 12000 olan kadrosunu 5000 kusurlere indirdi.)

Turkiye'deki bu makam araba sevdasi ve kirmizi hali tutkusu bitecek. La Turkiyede'ki makam arabalari satilsa ulkede fakir fukara kalmaz.

AQP hukumeti tarafindan satilan hayati oneme sahit KIT ler geri alinacak.

Guney ve dogu anadolu da toprak reforumu yapilacak.

Ya yazdirma bana simdi bir dunya konu var.

rappere söylediğime niye yazıyonki sana yazılanı cevaplasana :)

2. si partinin sitesinde yazıyonmuş :D hoca her partinin sitesinde yazıyor ordan okuduktan sonra osman ağanın görüşünü dinlemedikten sonra adamın telafuzunu konuşma yeteneğini düşüncelerini görmedikten sonra ne anlamı kaldıki?

bu kadar parti salakmı miting yapıyor yazsınlar sitelerine alın okuyun desinler :D

bunları cevapladıktan sonra şu toprak reformlarına bitiyorum saolsunlar bu reformlar sayesinde toprak ağaları çoğalıyo eskidende oldu bunlar biliyorsunuz

ben hiç bir partiye üye mensup değillim 4 kere felan oy kullandım bunun 2 si sağa 2 si solaydı yani benim ne yapacağım belli olmaz o an sandığa kadar fikrim değişir

sen parti üyesisin ben bağımsızım beni ikna edeceksin senin işin bu :D

rappermcs bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

Kardeş ben adam gibi tartışmazsam sen adam gibi tartışmazsan sonuç kaos hacı:) yer mekan önemli değil. sanal da değil gerçek haytta oturup taksimde bi çay içerkende emin ol bu cümleleri kurardım senin de kuracağına eminim:)

Evet elbette bende sinirleniyorum ama kime? vatan haini şerefsiz piçlere. Dün akşam yine tv karşısında sinir krizleri geçirdim. 12 köpek leşi için bu ülkenin vekili bu ülkenin polisine hakaret ediyor. gel de sinirden kudurma. o karıyı boğardım orada olsam yemin ediyorum..

Neyse biz konumuza dönelim. amacım alper ile beraber ülkeyi kurtarmak değil . en azından bu satırları okuyan 3-5 kişinin çakralarının açılması:)

rapper kardeşim vallaha oturup karşılıklı konuşsak ne güzel olur :) severim öyle şeyleri neyse

şimdi hoca hadi çıktık a.q bastık adamları dövdük öldürdük emin ol lime lime edesim geliyor ama bunu sen bilirsin dünya Türkiyede iç karışıklık var der arap ülkelerinde örneğini gördük borsa çakılır yabancı sermaye gider ekonomi çöker

iktidar gider 2002 yi mumla ararız ama bunu sessizce hal etmek lazım ha bu mallar çok yüz verdi o ayrı meclise bile sokmamaları lazım bunları utanmasalar kırmızı halıyla karşılayacaklar

adamlara T.C nin araçlarını verdiler hep t.cye laf söyler orospu çocuğu hemde o araca biner ama işte öyle

uhu yoruldum başkası devam etsin :) yazmayacam daha kpss çalışmam lazım şifreleme tekniklerini öğreniyom :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

tamamdır yahu sıkıntı yok Alpere de empoze ettik görüşlerimizi:)

Şimdi Alper bu satırları iyi oku seni hipnoz edicem:)

Uyu Alper 12 hazirana kadar uyu:) O sandığın başına gittiğinde rapper kelimesi gelecek aklına ve iraden dışı hepara yönleneceksin rapper rapper rapper:):):):)

Şaka bir yana görmüşsün Alper 2 sağ 2 sol bi işe yaramamış şimdi bir de heparı dene derim ben:)

En azından ne dini ne sosyalizmi ne de başka bir ideolojiyi savunan bir parti. tek derdi Bu vatan ve Türk milleti. (ırkçı mı oldum ne:))

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

rappermcs bunu yazdı:

tamamdır yahu sıkıntı yok Alpere de empoze ettik görüşlerimizi:)

Şimdi Alper bu satırları iyi oku seni hipnoz edicem:)

Uyu Alper 12 hazirana kadar uyu:) O sandığın başına gittiğinde rapper kelimesi gelecek aklına ve iraden dışı hepara yönleneceksin rapper rapper rapper:):):):)

http://www.almina.net/albums/bebek-resimleri/uyuyan-bebek.jpg

Toplam Hit: 4688 Toplam Mesaj: 38