folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Sizce Popüler Kültürün Yanı (Sanatcıların) İlişkiler Uzerındekı Etkısı Nedır??Yada Sewgılınızın Hangı Unluye Benzemesını Isterdınız??

Sizce Popüler Kültürün Yanı (Sanatcıların) İlişkiler Uzerındekı Etkısı Nedır??Yada Sewgılınızın Hangı Unluye Benzemesını Isterdınız??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sirine
    Sirine's avatar
    Dişi
    walla arkadaslar benım uzerımde bı etkısı yok :))) , ama aramızda kalsın GOKHAN OZEN hayranıyım :))))

formda kendını bılmez kişilerin gıt gıde cogalmasından ve bu sah sıyetler elını kolunu sallaya sallaya forumda bulunup SEVIYESIZCE yazılar yazmasından bır takım olaylara yol acıp ortamı cırkınlestırdıgınden dolayı formda kısa bı süre BULUNMUYCAM!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuhhhh
    tuhhhh's avatar
    Erkek
    valla benı gokhan ozen benzetıyolar :)) ınanmassın sımdı sen ama ozel bılgılerımden gır bak web sayfama resmım acılır dırek hiphop gıbı resım bırakdım ama :))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AkkartaL
    AkkartaL's avatar
    Erkek
    sirine yannıs oldu ben arkadasın nıkc ınden yazdımda :)) aslında ben benzıyom www.byvalentino.8m.com adresıne gır bak resmım acılır zaten auhahahah demınden tuhhhh dıye bırınden cvp ben yazdım zaten

Bilenmez bir yollada Sonsuzlugu Yurumekteyim..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sirine
    Sirine's avatar
    Dişi
    akadaslar ben kım gokhan ozene benzıyo demedım.. sadece bı soru sordum eger fıkrın warsa solersın yoksa solemezsın..

formda kendını bılmez kişilerin gıt gıde cogalmasından ve bu sah sıyetler elını kolunu sallaya sallaya forumda bulunup SEVIYESIZCE yazılar yazmasından bır takım olaylara yol acıp ortamı cırkınlestırdıgınden dolayı formda kısa bı süre BULUNMUYCAM!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ben kimseye benzemesini istemezdim
    benzersiz ve e$siz olsun isterdim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AkkartaL
    AkkartaL's avatar
    Erkek
    aman bende ole konusmak ıstedım yazdım sirine yazamazmıyım alalal bıde kafama vursa ıdın

Bilenmez bir yollada Sonsuzlugu Yurumekteyim..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phethon
    phethon's avatar
    Homo
    walla ben sevidigim kişiyi kimseye benzemesini istemiyorum.çünkü bi ünlüye benzese idi onu nasıl severdim bu kadar taparcasına hemde.ben aşkımdan memnunum.

benimle ugrasmak top olmayi gerektirir phethon.sitemynet.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuPa_KiZi
    KuPa_KiZi's avatar
    Dişi
    phethon ve GLaDio size katılıyorum.

Yalan Diyen Yalan Olsun Yüzü Gülmesin..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyBoY
    HolyBoY's avatar
    Erkek
    Bende Sevdiğimin Kimseye Benzemesini İstemem. Ve kimseye benzetilmekte istemem. Ben Benim Başkası Olamam.
    Ha buarada Oyuncu, Manken, Şarkıcı Tayfasından Sevgili yani bi yastığa baş koycanız birisi olmaz. Onların Aşkı Bir Kaç haftalıktır en fazla.

1Numara.ORG WORK TEAM [ www.1Numara.ORG]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phethon
    phethon's avatar
    Homo
    teşekkür ederim kupa_kizi...
    bence insan kendisi gibi davranmalı...
    ve karşısındakini de sadece kendisi oldugu için sevmeli.

benimle ugrasmak top olmayi gerektirir phethon.sitemynet.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Başlığa bak be:
    "sizce popüler kültürün yanı (sanatcıların) ilişkiler uzerındekı etkısı nedır??yada sewgılınızın hangı unluye benzemesını ısterdınız?? "
    peh peh peh!! Yürü be şirine!
    Popüler kültür dediğimiz şeyin bir kültürsüzlük akımı olduğu düşünülürse bu soruya cevap vermenin gereksizliği de ortaya çıkar...
    Kısaca bir yazı yazmam gerekirse (cevap değil)
    popüler kültürün tüketim için sunduğu sahte sanatçıların toplum üzerinde olumlu bir etkisinin olması mümkün değildir. Televole hayatlar bize -gerçekçi düşünün- ne kazandırabilir ki??? Sevdiğimin o kitlenin herhangi bir mensubuna benzememesini tercih ederdim ve öyle de oldu... benim için onun bir eşi/benzeri yok.. (benden başka, çünkü ikimize bir bütünün iki parçasıyız ve kendi başımıza asla tam olamayız)

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
Toplam Hit: 2225 Toplam Mesaj: 11