folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sizden Bir İylik İstiyorum

Sizden Bir İylik İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaşlar açık lise kayıt yenileme ve yeni kayıt işlemleri bu dönem sadece belirli örgün eğitim veren liselerden yapılıyor ve onlarda açık lise bürolarının işlerinin kendilerine verilmesinden dolayı işlerini doğru düzgün yapmıyorlar karşındakine babanın oğlu gibi davranma,almak zorunda olduğu işlem ücretini para kayıt işlemleriyle uğraşmak istemediği için almayıp bizi tekrardan bankaya yollamaları felan bugün öğlen gittim normelde 2dk süren iş akşama kadar bitmedi yarına kaldı

sizden istediğim aloegitim@meb.gov.tr  adresine açıkliselilerin bankaya kayıt ücretini yatırdıktan sonra kendi şifreleriyle kendi işlemlerini kendilerinin yapılabilme hakkının tanınmasını istediğinize dair bir mail atmanız zira bunu össde bile yapabiliyoruz bankaya ücreti yatırdıktan sonra kendi şifremizle girip sınava başvuru yapıyoruz ve lisedeki görevlilerin yaptığı şeyde bu zaten bunu yapmak 1dklık çocuk oyuncağı bir işken gerçekten eziyetçekiyoruz ve bazenden işimiz birgün sonraya kalıyor

böyle kötü uygulamalara hep beraber tepki gösterirsek zamanla pekçok şeyin daha düzgün işleyiceğini düşünüyorum hepinize şimdiden teşekkür ederim

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

ve bi örnek gönderelim hocaaa

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

örnek bi mail koy. altına imza atıp gönderelim. kimse yazmakla uğraşmaz

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

"açık lise öğrencilerinin bankaya kayıt ücretini yatırdıktan sonra internetten kendi şifreleriyle kendi kayıt işlemlerini internetten yapılabilmelerine hak tanınmasını talep ediyorum"

bu yeter hocam fazla düzgün birşeye gerek yok işki derdimizi anlasınlar

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

açık lise öğrencilerinin bankaya kayıt ücretini yatırdıktan sonra internetten kendi şifreleriyle kendi kayıt işlemlerini internetten yapılabilmelerine hak tanınmasını talep ediyorum.bir çok arkadaşım bu konudan muzdarip. Öğrencilerin liselere kayıt yaptırmaya gittiklerinde, görevlilerin 'angarya' olarak algıladıkları için pek yardımcı olmamakla birlikte engel teşkil etmekte olduklarını bildirmek isterim.saygılarımla.

umarım bi yardımı olur.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azrak
    azrak's avatar
    Erkek

yolladım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

up görmiyenler görsün

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    benvekendim
    benvekendim's avatar
    Erkek

Bende Yolladım

Her insan biraz Şeytan"dır. Eğer üzülmek istemiyorsan sen daha Şeytan olacaksın.
Toplam Hit: 1207 Toplam Mesaj: 8