folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sizin Hayatınız Nasıl?

Sizin Hayatınız Nasıl?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    ya sokarım farklı olma çabasına yaşıt sayılırız ben de melankoliğim..
    sen sen ol sakın farklı olmak için konuşma tarzını vs değiştirme .
    ben hep aynıyım sınıfta sevilirim, karı kız peşinde koştum ve çok pişmanın şimdi bilgisayarla alakalı hemen hemen herşeyi biliyorum 16 yaşımda olmam rağmen java script, php, asp, delphi, pascal,html de biliyorum hatta gün yetse c yi de öğrenecem ama okuldan gelip 6-12 arası pc ve yat izni 12 den sonra 5 e kadar ders öss hazırlık 8 e kadar uyku 8 de kalk okula git, hafta sonları maçlara oluyo mecburen gidiyoz (yıldız futbolcuyuz :D)
    sonuç olarak karı kız peşinde koşmayıp bilgisayara hükmetmenin daha doğru olacağını düşünüyorum ilerde lazım olur
    hayattan başka beklentim kalmadı hatta küstüm sayılır bu yüzden kendimi bilgisayara ve derslere verdim gözlerimin altı zombi gibi oldu ama napam idare edicem artık

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    ilk önce seni nasil tanidiysalar öyle gider belki yanlis tanimislar sende kendini dislanmis hissettigin için belki uzak duruyorsun.. bence sen giyinmeni konusmani fln degistirme aksine onlarin düsündukleri gibi olmadigini goster git konus normal oldugunu kendileri gibi oldugunu salak olmadigini anlarlar eski halini de hemen unuturlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caos13tr
    caos13tr's avatar
    Erkek
    anana babana iyi davran düzelir..:) şaka bi yana.bu ortamdan geçmiş sanırım.yai şimdiki sınıfında falan artık zor değişir sana karşı tavırlar.bundan sonra gireceğin ortamlarda daha cool olmayı dene.rahat ol.fazla da konuşma.millet sana gelir o zaman.görürsün

Ekmek Aslanın Ağzındaysa , Sular Benim Kalbimde...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    insanlarin tavri degisir lisedeyken bi oglan vardi oyle sinifta dislanmis çunku aceyip biriydi bizimde yani butun sinifin hiç umrunda deildi bu niye ayri duruyo fln yani derdimiz o deildi demek çocukta saniodu onu sevmiyoruz sonra bi gun hepimiz oturup konusuyoduk sen neden uzaklasiyon diye sorduk çocuga sinifta bile en ön tarafa yalniz oturuyon (tabi yeri gelince onlan dalga geçerdik maksat gülelim baska bisi yok) sonra dediki sinifi sevmiyorum dalga geçiyonuz fln dalga geçilecek hareketler yapiyosun dedik (kazagini bile ters giymisti bir gun heheh) ama biraz gülüp eglenip geçiyoruz sende bize takil, laf at ortaya o zmn sende gulersin fln sonra iste sinifta disarda ayri durmadi o olay geçti yani oyle seyler unutulur yada hatirlayip guleriz konusurken ama sevmiyoruz diyemeyiz.. birde artik milleti guldurum diye sakin her lafta bi espri aramayin çok sinir olucu olur..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GolgeleR
    GolgeleR's avatar
    Erkek
    "YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL YADA OLDUUN GİBİ GÖRRÜN" en acıklayıcı söz budur kardes bırak seni olduun gibi sevsinler sevmeyeni sende sevme hayat bu bende yeni farkına varıom ya a.q ciddiyim bende senin gibiydim takma kafan seni sevmeyenler taksın kafasına seni sevmedikleri için :D

BAN
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    1)farklı olmak istemesemde maalesef oluyorum.
    2)gogleler:senin dediğini yapamıyorum ama bu ara beni ayrı bir görmezden geliyorlar.sanki yokmuşum gibi.
    insalarla aram hiç iyi değil,iletişim iyi ama paso (-) elektrik alıyorum.
    sonuç:ben sevilmiyorsam ve nefret varsa,karşılığı ne olmlaı sizce ???

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
Toplam Hit: 2776 Toplam Mesaj: 17