folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Skyfire 4.3.2.1_3001 Sorunu

Skyfire 4.3.2.1_3001 Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

uzun zamandır skyfire mobile kullanıyordum.telefona format attım ve tekrar kurayım dedim bana 4.3.2.1_3001 sorunu verdi.ülkede yasaklanmış fln fln..baska sitelere baktım prefs diye bi dosya koymuşlar.skyfire nin içindeki prefs dosyasıyla degistirdiginiz zaman çalışıyor dediler.bnde denileni yaptım.ama sorun geçmedi.prefs dosyasında porxy değiştirmişler.benim telefonumda windows mobile 6 işletim sistemi var.proxy yi kendim ayarlayabiliyorum ama ne yazmam gerektigini bilmiyorum.yardım edecek olanlar ya prefs dosyasının çalışanını bulsunlar yada proxy yapılandırmayı yazsınlar.proxy sayfasını yazıyorm....

discription :

connects from : work veya wap network gibi secenekler var

connects to : secenekler aynı

proxy (name : port) :

type : http veya wap veya socks4 gibi secenekler var

user name :

password :

buraları doldurmamı istiyor proxy kurmam için.

yardım ederseniz sevinirim..

bir çok kişi bu dertten yakınıyor.siteleri araştırdım..prefs dosyasını indirenler çözümü bulmuş gibi ama bnde düzelmedi :S ayrıca evde bi windows mobile telefon daha var htc hd2 onda da skyfire var onda sorun yok.benim telefonda htc s620

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 3061 Toplam Mesaj: 1