folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Skype Hakkinda Bi Soru ??

Skype Hakkinda Bi Soru ??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar biz fabrikadaya skype kurduk makinalar arasında skype aracılığıyla haberleşilecek.ama herkeze tek tek yeni adres almak cok zor olucak.hotmailde vardı bi şekilde hemen vakit kaybetmeden adres alabilioduk..sKype de böyle bi durum varmı en kolay ve hızlı bi bicimde nasıl alabiliris?bilen arkadaşlar varsa yardım ederse sevinirim..

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    skype penceresi açtığın pencerede bir skype adınız yok mu diye yer var ordan üyelik alıcaksınız çok basit üyelik almakta :))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karemre
    karemre's avatar
    Erkek
    abi neresi zor üye olmanın..10 tane olsa üye yarım saatini almaz...ben de şubeler arası kurdum..herkese ayrı aldım...nolcak...

[&#773;&#818;&#1082;@&#1075;&#1108;&#3667;&#1075;&#1108;&#773;&#818;][&#773;&#818;87&#773;&#818;]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    Skype üzerinden yapmak saçma değil mi? sonuçta internete gönderim sonra tekrar geri alıyosunuz =) Lan için program kullanmak daha mantıklı olmaz mı?

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek
    Hocalar merkez skypela görüşüomuş burası fabrika .. hangibirine üyelik alcan tek tek uğraşmak zor olcak die sordum sadece hotmailde böle bi olay vardı o yüzden neyse saolun ..

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    abü alacan valla ama net hızına baglı hızlımı net yoksa bi cacıga yaramaz yani boktan olur..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    osirise katılıom saçma olmuş abi

... sorcerer & musket ...
Toplam Hit: 1214 Toplam Mesaj: 7