SLI Nvida 2060 Ve 3070

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Merhaba müridler,

Elimde kullandığım 3070 ekran kartım var ve kullanmadığım 2070 ekran kartı var. çift ekran kartını kasaya bağlasam nasıl bir performans alırım diye bakıyordum ama genelde yazılan şey pek bir işe yaramadığı. çift ekran var ve genelde oyun oynuyorum. diğer ekranda da video açık olabiliyor. performans artsın diye düşünüyordum ama pek bilgi bulamadım. 

Satmayı düşündüm ama 2060 çok para etmiyor sattığıma deymez gibi geldi. Siz bu durumda olsanız ne yapardınız?

not: 2060'ı mining için almıştım

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

selam hocam, kart marka model tam olarak ne, bilgileri yazar mısın, bir de satacak olsak kaç lira diyorsun? Bende de 1050TI var yükseltmeyi düşünüyorum bakınıyorum 2. el kartlara :D

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam sli olayında ramler gibi dual çalışınca daha çok performans vermiyor bildiğim kadarıyla.

oyunlarda performansı yüksek ekran kartı tek başına kullanmak daha mantıklı

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

oyun için yapacaksan yapma işlemciyi çok yoruyorsun 2 kartla hocam 

Ayrıca dual olunca ram gibi performans almazsın aksine performans bile kaybedebilirsin 

en mantıklı olan şey kartı bir köşeye koy dursun, değerlensin :D 

salla gitsin ölecez zaten :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    dcpromo bunu yazdı

selam hocam, kart marka model tam olarak ne, bilgileri yazar mısın, bir de satacak olsak kaç lira diyorsun? Bende de 1050TI var yükseltmeyi düşünüyorum bakınıyorum 2. el kartlara :D

valla hocam satmayı pek düşünmüyordum da internette fiyatlara baktım 5200 ile 4000 bin arasında. türkiyede değilim, nisan 10'da türkiyede olacam. istiyorsan konuşabiliriz. tabi nisana kadar nasıl bir fiyat değişir almak ister misin bilmiyorum :) nisan 9'da istanbul sabihada olacam sonra da adanaya aktarmalı uçakla.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 602 Toplam Mesaj: 5
nvidia sli