folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Snopy 2109 Joystick-Microsoft Flight Simulator

Snopy 2109 Joystick-Microsoft Flight Simulator

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihcan38
    salihcan38's avatar
    Erkek

arkadaşlar bi kaç defa burda görüp çok özenmiştim bende bugün gidip alıyım dedim  şu oyunu bi deniyim filan gittim aldım snopy 2109 joystick 45 lira verdim bimeks ten zaten oyun pc de yüklüydü geldim biraz kurcaladım direk laptopa takınca oldu sadece laptopa taktım onun dışında hiç bir ayar yapmadım gitttim redbull lu bölümü açtım böyle kuka ların arasından felan geçiyosun hani bi ara haliçte düzenliyolardı ya öyle deli bişeydir filan dedim. ama ben geçemedim  sorun bendemi yoksa bunun değişik kontrol ayarları filan varmı hani ne biliyim hassasiyeti için filan bilemiyorm.benim isteğim şimdi iki tane

1 - internette okadar dolandım türkçe eğitim kitabı türkçe adam gibi anlatım video başlangıç için ne biliyim çeşitli türkçe pdf ler filan yok öncelikle böyle bişey var mı elinizde önerebileceğiniz .paylaşın herkes kullansın  sevaptır. 

2- bu nun , joystickimin, kontrol ayarları ya çok hassas yada ben bilmiyorum kullanmayı yada ne biliyim hassassiyetini  azaltabilicek bişey var mıdır?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

önce bi normal uçuşlarda dene, kalkış ve inişlelere, normal uçuş banglerine falan alış ondan sonra o tarz üst düzey şeyleri denersin ama önceliğin alıştırma yapmak olsun bol bol.

Çok sıkılıyom
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihcan38
    salihcan38's avatar
    Erkek

ben şimdi 2,5 saattir oynuyorum uçağı güzelce indirip  kaldırabiliyom  ama çok küçük bi fazla manevrada uçak ters dönüyo yapmak istemediğim şeyler oluyo yani kanımca çok hassas acaba normalide bumudur hocam? hassas olmasımı gerekiyo.?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihcan38
    salihcan38's avatar
    Erkek

h herkes görsün diye

salihcan38 tarafından 16/Şub/14 22:48 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihcan38
    salihcan38's avatar
    Erkek

1 veriyorum konum gözüksün diye

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihcan38
    salihcan38's avatar
    Erkek

inadına up

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

hocam sana FSX ile ilgili bildiğim her şeyi öğretebilirim ama şu anda müsait değilim. İzmir'de isen 1e1 görüşelim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihcan38
    salihcan38's avatar
    Erkek

izmirde değilim ama günolur bi gün izmire gelirsem unutma bak yanındayım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek

Hocam  ilk olarakdan  planörvar motorlu onlan bir alıştırma yap öle red bul alıp şekilini koymazsın fsx için ne terler ne joystickler harcamış bir aam olarak  sölüyorum  :D yavaş yavaş açılıcan ben öle döküman falanda bulmamıştım kendim düşe kalka 

Kelimeler Kanatır !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek

http://www.imagebam.com/image/fefbad308616195  hatta bak  burda bir adadaki hava alanına iniyodum peh döt kadar pist onu pistte tutmak ayrı sorun uçağın hızını kesip oraya sorunsuz şekilde inmek ayrı  sorundu. 

Kelimeler Kanatır !
Toplam Hit: 1460 Toplam Mesaj: 10