Soad Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    Eyvallah arkadaşlar çok sağolun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    orjinal albümünü almayın pezevenglerin.albümlerini intrnet ortamından yabancılara ulaştırın. ekmekleri kesilsin piçlerin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cran_s
    cran_s's avatar
    Erkek
    ulan adam sana ettiği küfrü şarkı yapsın ,sende melodisi güsel die dinle bu nasıl bir gaflettir bu nasıl bir zihniyettir. yüzde 90 nı salak türk halkının belkide aziz nesin'nin söylediği düğrudur ,bunların yaptığı resmen şeref yoksuluuğudur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Protesto
    Protesto's avatar
    Erkek
    cran_s demişki ;
    ulan adam sana ettiği küfrü şarkı yapsın ,sende melodisi güsel die dinle bu nasıl bir gaflettir bu nasıl bir zihniyettir. yüzde 90 nı salak türk halkının belkide aziz nesin"nin söylediği düğrudur ,bunların yaptığı resmen şeref yoksuluuğudur

-----

+99999999
    www.anti-soad.org
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Bu olay aynen gorada,

Cem yılmazın Mother Fucker die şarkı dinlemesi ve yanındaki adamında ne bilecem anama küfür etmedikleri vs die geçen sahneye benziyor...

Tamamen karşıyım o şerefsiz evlatlarının söylediği şarkıyada müziğede, Ezgisi güzel olabilir belki dünyada yazılmış en güzel şarkı ve müzik olabilir fakat, orada türkler yerine annene babana kardeşlerine küfür etseler aynı şekilde genede dinlermiydiniz?

Peki annen baban kardeşlerin orada bahsedilen "türk"lerin içerisine girmiyormu?

Para verseler dinlemem o müziği...

Şahsi kanaatimdir, Çünkü benim o müziği dinlemem, belki bir şekilde yüzsüzlük hayasızlık olarak nitelendiriyorum...

Önemli olan sağcı soldu faşist kominist düşüncelere sahip olmamız değil, ne olursak olalım soyumuzun türk olduğunu unutmamamız gerektiğini düşünmeliyiz...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek

açıkcası holy mountains in sözlerini dinledim pek coğrafyadan anlamam hangi

dağdan bahsediyo:D ama fanların öyle bişeyin olmadığını iddia ediyo ayrıca grup elemanları da

böyle bişeyin olmadığını söylüyo benim düşüncem grup kendi propandasını yapmak için böyle

bişey kullanıyo gibime geliyo çünkü byob şarkısındada amerikan hükümetine kaydırıyolar

zatende herkez 2ye bölünmüş gibi bi durum sözkonusu burdada dinleyeni çok olduğu gibi

karşıu çıkanı da çok var

Zifir:10 mg nikotin:0.8 mg karbon monoksit:10 mg WINSTON
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek
    Uffff bu çağda hala bu muhabetler....... Kulağına güzel geliyorsa dinle, müzik insanın tek ortak noktasıdır. Sözleride dinle kendinden geç ama görüşüne katılma veya katıl, banane sen dinlediğin zaman hoşuna gidiyormu? Olay bitmiştir.

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scream_vasiyet
    scream_vasiyet's avatar
    Erkek
    nefret ettiğim bir grup lakin dediğiniz gibi güzel müzik yapıyorlar:)

açım diye ağlama marketleri yağmala xP
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    Adamların hiç bir şarkısında türklere küfür yoktur. Holy mountains şarkısında inceden dokundurmalar vardır. Ama farketmedikleri dönün dedikleri yerler o zamanlar bizim olan yer ermenistan :D

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
Toplam Hit: 2869 Toplam Mesaj: 30