folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sokakta Afiş Satmak

Sokakta Afiş Satmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre_gss
    emre_gss's avatar
    Erkek

Arkdaşlar..Bu kadıköyde filan duvar diplerine yığılıyorlar ..asıyorlar afişi satıyorlar..

Bu yasal mı..bunlar hep aynı yerlerde satıyorlar..

Yasalsa Aynı şeyi Alanyada bir arkdaşla yapmayı planlıyoruz..Ben ist dan afiş sağlıcam bi arkdaşda ordan satıcıya vericek yada kendisi satıcak.

Sorum şu.. Satabilirimiyiz.. ??  he yasala dğeilse.. yaparsak ne olur..zabıta gelince kaçıcazmı :)

yorgun senarist .]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

sattıgın afişe fiş verirsen

ve bulundugun kaldırımın kirasını belediyeye odersen

yada zabıtaya corba parası verirsen

tabiki yasal

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Ne kadar toptan da bu afısler tane kac paraya gelıyor. Ben almayı dusunuyorum.Fiyatlarının ne kadar oldugunu ogrenırsen haber edersen cok sevınırım hocam

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek

afiş dediğin film afişi poster falansa bşi olmaz :D:D bölücü afişse işin rengi değişir :D

Duyuyor musun yeğen??? Suyun sesini duyuyor musun?? Yapamam diyordun. Gücün yetmez sanıyordun... Anlarlar, yaptırmazlar, bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun... Ama suyun sesini duyor musun yeğen?? Deniz sonunda yarıldı; bize sadece içinden yürümek kaldı......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre_gss
    emre_gss's avatar
    Erkek

th317 bunu yazdı:
    -----------------------------

afiş dediğin film afişi poster falansa bşi olmaz :D:D bölücü afişse işin rengi değişir :D

-----------------------------

evt poster..  NY 'den Paris 'e turistik yerler filan..Alanyanın resimleride tabi..filan filan..tamam hocam sorun olmuyorsa saol.

yorgun senarist .]
Toplam Hit: 1194 Toplam Mesaj: 5