Solidworks Çıktı Alma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

Hocalarım solidworks 2013 kullanıyorum. yaptığım teknik çizimlerim, 3D perspektif parçaların çıktılarını alırken pixel pixel oluyo çok kötü çıkıyo çözüm bilen yardımcı olabilir mi ? bi yol gösterebilir mi ? 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Katı modelleme penceresiinden mi alıyorsun, teknikçizim sayfasından mı?

teknik resim için Foxit pdf indir o kendini yazıcı olarak ekler.. ordan pdfye yazdır

Yok ekran yakalamk istiyorsan, save as jpg tiff  seçeneği var, saklama ekranı gelince aşağıda ayarlar var orda ekran yakalama değil ekran yazdırma yı seç orda dpi ayarını 240-300 dpi yap

olmadı bir ekran görüntüsü al bakalım..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

Katı modelleme penceresiinden mi alıyorsun, teknikçizim sayfasından mı?

teknik resim için Foxit pdf indir o kendini yazıcı olarak ekler.. ordan pdfye yazdır

Yok ekran yakalamk istiyorsan, save as jpg tiff  seçeneği var, saklama ekranı gelince aşağıda ayarlar var orda ekran yakalama değil ekran yazdırma yı seç orda dpi ayarını 240-300 dpi yap

olmadı bir ekran görüntüsü al bakalım..

hocam katı modellemede genelde sıkıntı olmuyoda teknikçizim sayfasında problem oluyo jpeg aldığım zaman görüntü pixel pixel çıkıyo kağıda öteki türlü bi deneyelim bakalım. 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Foxit pdf kur dediğim gibi, yazdırma seçtiğinde foxit pdf yazıcı olarak çıkacak yazıcılar penceresinde..orda da sıkıntı olursa bakarız..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

illa jpg istiyorsan save as dan jpg seçince ayarlarda yazdırma yakalyıseç 300 dpi seç

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

illa jpg istiyorsan save as dan jpg seçince ayarlarda yazdırma yakalyıseç 300 dpi seç

tamamdır bak bu şekilde oldu problem çıkmadı ama pdf olayı daha mantıklı daha rahat gibi geldi bana onu ayarlayacam inşallah :) sağol hocam 

Toplam Hit: 1347 Toplam Mesaj: 6
yardım #çıktı #solid teknik resim