folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Son 1-2 Yılda Amerika İçin Turist Vizesi Alan Varmı?

Son 1-2 Yılda Amerika İçin Turist Vizesi Alan Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Amerika için turist vizesıne başvuracagım. Daha once ögrenci vizesi ile gidip 6.5 ay kaldım. Şuan ögrenciyim 3. sınıftayım not ortalamam yuksek, yaşım büyük, gerekli tapu banka bilgilerını sağlayacak konumdayım. istanbulda vize gorusmesıne gırmeyı dusunuyorum bildiginiz taktikler varmı? veya neden gıdıyorsun dedıgı zaman ne demem lazım fikirlerinizi beklıyorum.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    h2run bunu yazdı

Amerika için turist vizesıne başvuracagım. Daha once ögrenci vizesi ile gidip 6.5 ay kaldım. Şuan ögrenciyim 3. sınıftayım not ortalamam yuksek, yaşım büyük, gerekli tapu banka bilgilerını sağlayacak konumdayım. istanbulda vize gorusmesıne gırmeyı dusunuyorum bildiginiz taktikler varmı? veya neden gıdıyorsun dedıgı zaman ne demem lazım fikirlerinizi beklıyorum.

Suan tum dunyada abd vizesi kapali 1 haftalik. Bilgine. 

Bir defa geldinse artik takma kafana

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    scarletbeard bunu yazdı
    h2run bunu yazdı

Haberım var hocam temmuzda gırmeyı dusunuyorum zaten gorusmeye.  Daha once gırdınmı turist vizesi ıcın gorusmeye.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    h2run bunu yazdı
    scarletbeard bunu yazdı
    h2run bunu yazdı

Haberım var hocam temmuzda gırmeyı dusunuyorum zaten gorusmeye.  Daha once gırdınmı turist vizesi ıcın gorusmeye.

ustun basin duzgunse sartlarinda normalse hic heyecan yapma 100de 100 alirsin kasma

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ben aldım sadece formu götürdüm, bi de pasaportum vardı. almam 2.5 dakika fln sürmüstü.

ama irlanda, ingiltere vizesi falan var pasaportumda bi de yaklasık 10 sayfası dolu onun etkisi de olmus olabilir.

tek neden gitmek istiyon demisti, ben de bütün avrupa yı dolastım biraz da okyanus ötesini görmek istiyorum demisti, tamam verdim gitti demisti almıstım.

cok kasma yani herkese veriyorlar ya

[22817//kaanabak]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek

2 once 10 yillik vize aldim. benim gorusmem herkesin aksine 22dk civarinda surdu. oyaladi da oyaladi. daha once green card cikmisti sonra iptal olmustu. onunla ilgili sorular sordu birsuru, adamin bilgisayarinda vize reddi olarak gorunuyordu. salak salak muhabbet ettik (ingilizce) teknolojiyle ilgili. ama sonunda verdi. bu isin taktigi yok hocam, kadina denk gelirsin regl olmustur aksidir vermez, adama denk gelirsin karisi vermemistir sinirlidir vermez millet baya skinti cekito ama ben 4. vizemi de sorunsuz aldim. bol sans.

Toplam Hit: 680 Toplam Mesaj: 6
amerika vizesi