folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Son Mektup......

Son Mektup......

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkworld
    darkworld's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    arkadaşlar aranıza kötülüklerle geldim.. belki bilirler... bilgisayar konusunda baya eskilerdenim.. hıla gurle başladık işe dostlarımız oldu düşmanlarımız oldu.. şunu belirtmek isterimki benım tahribat.com dan ayrılmamın son zamanlarda olan olaylardan dolayı hiç bir sebebi yoktur tamamen şahsi sıkıntılardan dolayı bıraktım.. sorunlar ust uste geliyor. geldide artık klavye başında uyumalardan bıktım artık bilgisayar dan soğumaya başladım artık bir programlama işine girdim ve devam ediyorum artık anladımkı bilgisayar hack cart curt yalan hepsini yaptım hepsinin altını ustune getirdim bizim zamanımızda buyuklerimiz bize birşey gostermezdi ozelinde konuşamazdın ben elimden geldiğince hepinize her konuda bildigim kadarıyla yardım ettim.. takıştıgımız insanlarda oldu inanın tahribat.com daki dostluk birlik hiç bir yerde gormedim herhalde bu saatten sonrada gormem.. hepinize bu konuda teşekkür ediyorum.. forumlarda elimden geldiğince yazılarıza cevap verdimm ee benımde düşmanlarım yokmu tabii var bazılarınızla takıştık ettik.. bazılarını banladık neyse sorun bu deil sunu belirtmek istiyoum benım kimseyle bir sorunum yok hayat artık bunu elveriyor belli yaştan sonra anlarsınız eminimki sizler bizleri geçersiniz .. cunki bizim zamanımızda bukadar teknoloji yoktu yardım edende yoktu şimdi her yerde her forumlarda bir açık yayınlanıo artık herkezin herşeyden haberi var... hayatınızda başarılar dilerim dostlar...
    başta
    fizial - islamic force - nra ve jeruselam
    bu arada
    martny , mayki , sizlerde allaha emanet olun kendinize iyi bakın bu saatten sonra herkez kendiyoluna . bu forum bensizde vardı bensizde devam eder ulen pek bir acıklı oldu neyse hakkınızı helal edin dostlar kardeşler herkeze teşekkür ederim isminii sayamadığım dostlarada teşekkürler her zaman yine yanınızdaım
    herzaman yanınızdaım

Bir Duvar Var Sırtımı Dayadıgım Sevgiden Örülmüs Koskoca Bir Duvar Hasretinle Yandigim Kuytusunda Her Gece Ağladıgım Şunu Bil Ki Sevdigim Sen o Duvardaki Gözyaşım Olacaksin Ve Hiç Kurumayacaksın Ellerimi Kanatırcasına Tırnaklarımla İsmini Kazıdıgım O Sevgi Duvarinda Hep Ama Hep Yaşayacaksin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    -

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    dark kardeşim, gitmen üzüntü verici...
    ben en çok bunu gördüğüme yanıyorum...
    ben bilgisayar işiyle yıllardır uğraşıyorum, hakikaten belli bir süreden sonra adamı bıktıran birşeydir bilgisayar.. Önce seversin, sonra aşık olursun, bu tutkuyla sürer ve sonunda nefret bile edersin... Ben bunları yaşadım ama bunun için 10 yılın üzerinde zaman geçirdim... Benden sonra bu işe girenlerin böylesine kısa sürelerde sıkılması ve bıkması bana üzüntü veriyor... Çünkü en verimli çağında bırakılıyor genelde...

Geriye dönüp baktığında pişman olma dark! selametle...

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
Toplam Hit: 2034 Toplam Mesaj: 3