folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Sonu 1907 İle Özel Numara Aramaktayım Yardım Ederseniz Sevinirim

Sonu 1907 İle Özel Numara Aramaktayım Yardım Ederseniz Sevinirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GM_HACK
    GM_HACK's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar sonu 1907 ile biten özel hat arıyorum internette olanlar fahiş fiyatlarda yardımı dokunacak bi arkadaş olursa çok memnun kalırım makul fiyatlarda olursa çok iyi olur şimdiden teşekkürler..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Makul fiyatlara kimse vermez

böyle bir hat piyasası oluşmuş durumda ve satıcılar güzel paralar kazanıyor hayrına kimsenin satıış yapacağını zannetmem

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Vodafone bayilerine gidip havuzdan numara seçmek istiyorum deyince sizden istediğiniz numarayı alıyorlar sistemde tarıyorlar. Varsa bir sim karta tanımlayıp satıyorlar normal hat ücretinden.

Ancak gelgelim sonu takım tarihi, doğum tarihi, şehir plaka kodu gibi numaralar çoktan kapılmış durumda. Taksi plakası gibi düşünün. Zamanında alan aldı şuan fahiş fiyatlara satıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 652 Toplam Mesaj: 3
özel hat 1907 fenerbahçe hat özel numara