Sony Android 5.1 Güncellemesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrC
    TrC's avatar
    Erkek

Sony android telefon kullanan müridler kullandığım alet xperia m5 geçenlerde telefona 5.1 sürüm güncellemesi geldi güncellemeyi yüklemeden önce 2. günü rahatlıkla gören şarj 1. günü zar zor atlattırır oldu ben ettim siz etmeyin güncellemeyi almadıysanız gelince de görmezden gelin pişman olmayın=)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefonu fabrika ayarlarına döndürmeyi dener misin bi? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrC
    TrC's avatar
    Erkek

Denedim yemedi 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Senin olay şimdi aklıma geldi. Sony sonradan enerji tüketimi için Stamina güncellemesi veriyor. Bilmiyorum sorun düzeldi mi ancak güncelleme almış olman lazım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrC
    TrC's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Senin olay şimdi aklıma geldi. Sony sonradan enerji tüketimi için Stamina güncellemesi veriyor. Bilmiyorum sorun düzeldi mi ancak güncelleme almış olman lazım. 

Yok hocam hala düzelmedi dün yeni bi güncelleme geldi bi umut dedim ama hala aynı 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ayarlarda Stamina modu var mı şuan ? Z5 Premium var arkadaşın onunda Stamina Modu güncelleme ile kaldırılmış şuan şarj dayanmıyor. Sony'i aradık Mayıs sonu güncelleme vereceğiz dediler.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrC
    TrC's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ayarlarda Stamina modu var mı şuan ? Z5 Premium var arkadaşın onunda Stamina Modu güncelleme ile kaldırılmış şuan şarj dayanmıyor. Sony'i aradık Mayıs sonu güncelleme vereceğiz dediler.

Var hocam sürekli aktif halde aldığımda 2 gün gidiyodu bi güncelleme geldi artık  5  6 saat gitsin diye dua eder oldum 

Toplam Hit: 702 Toplam Mesaj: 7
sony android 5.1