folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Sony VAIO VPCEA3S1E/L Almayı Düşünüyorum Nasıl? (Fiyatı 1800 TL Falan)

Sony VAIO VPCEA3S1E/L Almayı Düşünüyorum Nasıl? (Fiyatı 1800 TL Falan)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_SuNShiNe
    the_SuNShiNe's avatar
    Erkek

ntxsoft bunu yazdı:
    -----------------------------

sony kadar sağlam laptop 1300-1400'e bulabilirseniz alın. özellikleri fiyatına göre düşük görünebilir fakat kaliteli ve uyumlu donanımlar kullandığı için başka markalardan daha iyi performans verir. bunun yanında mükemmel bir ekran, ısınma ve ses yapmayan bir laptopunuz olur ki bunlar bence çok önemlidir. tasarımıda bence maclerden sonra ikinci sıradadır.

Benim yazacağım yorumun aynısı olmuş :) Sony kullanıcısıyım ve çok memnunum, 2 yıl oldu alalı daha tek bir sorun yok. Bir tek CD-DVD rom biraz yavaş okuyor. Mükemmel bir performansı var, markaya para mı verelim deyip daha iyi ozellikli farklı marka alan arkadaslarımınkine gore cok iyi :) Hos ben de 1550 ye almıstım 2 yıl once, iyi denkgetirmistim :)

Sony i tavsiye ederim kullanan birisi olarak, verdigin her kurusu hakeder (fabrikasyon hatası falan yoksa tabi)..

Şu alacalı bulacalı yeryüzünde bir adam dolaşır, ne zengin, ne yoksul, ne mümin ne kafir, yaltaklanmaz hiçbir hakikate, saygısı yok hiçbir kanuna... Şu alacalı bulacalı yeryüzünde, bu yiğit ve hüzünlü adam kim ola?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek

the_SuNShiNe bunu yazdı:

ntxsoft bunu yazdı:

sony kadar sağlam laptop 1300-1400'e bulabilirseniz alın. özellikleri fiyatına göre düşük görünebilir fakat kaliteli ve uyumlu donanımlar kullandığı için başka markalardan daha iyi performans verir. bunun yanında mükemmel bir ekran, ısınma ve ses yapmayan bir laptopunuz olur ki bunlar bence çok önemlidir. tasarımıda bence maclerden sonra ikinci sıradadır.

Benim yazacağım yorumun aynısı olmuş :) Sony kullanıcısıyım ve çok memnunum, 2 yıl oldu alalı daha tek bir sorun yok. Bir tek CD-DVD rom biraz yavaş okuyor. Mükemmel bir performansı var, markaya para mı verelim deyip daha iyi ozellikli farklı marka alan arkadaslarımınkine gore cok iyi :) Hos ben de 1550 ye almıstım 2 yıl once, iyi denkgetirmistim :)

Sony i tavsiye ederim kullanan birisi olarak, verdigin her kurusu hakeder (fabrikasyon hatası falan yoksa tabi)..

bende 1,5 yıl önce 2000'e almıştım. Fakat o zamanlar başka marka ve daha yüksek özellikli alan arkadaşlarım hepsi, keşke sony alsaydık diyorlar. aradaki farkı özellikle diğer makineler eskiyip, orası burası patlayınca anladılar. 

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

bugün aldım media markt ın dogum günüymüş indirim vardı

i5 2.4 ghz islemci 450m

4 gb ddr3 ram

2gb geforce ddr3 ekran kartı 320 m

320 gb hardisk

dvdrw

falan filan işte 1099 tl marka casper ama?

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarasuZanu
    KarasuZanu's avatar
    Erkek

en büyük dez avantajı sony den kaynaklanıyor.

adamlar özel olucak diye notebook a başka bir işletim sistemi kurunca bir dünya şeyle karşılaşıyosun driverları özel oluyor üreticeye özel yapılmış oluyor yüklüyemiyorsun bulamıyorsun bulduğun kabul etmiyor. kalwyesinin multimedia sı ayrı bir dert. bir şeyler çalışsın diye 20 tane update kuruyon sony imzalı vs vs dert dert dert.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalcinkayaa
    yalcinkayaa's avatar
    Erkek

DaSpOnGe bunu yazdı:

sanki sony ismine 1800 lira veriyomuşun gibi hissettim hocam

evet hocam biraz öyle..Ama daha çok tasarımını beğendim..

Toplam Hit: 2864 Toplam Mesaj: 16