Sony Xperia Z2 Açılmama Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar ablamın Z2 kapanıyor ve bir daha açılmıyor. netten biraz baktım güç tuşu + ses kısma ya bir süre basıp bekleyince açılır demişler ama bendeki açılmıyor. Telefonu şarja takınca ekranda pil işareti geliyor led bildirimi de yanıyor 5-6 sn sonra telefon kapanıp yeniden ekranda pil işareti geliyor led bildirimi de yanıyor böyle kısır döngüye giriyor.

Var mıdır bunun bir çözümü?

batarya yı çıkartırsam düzelme olur mu?(bu en son seçeneğim olacak)

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Şarj okuyor ibaresi gözüküyor mu tani pil işareti gözükmesi lazım şarja taktığın anda ışık yanar 5 6 sn sonra ekran yanar pil resmi cıkar şarz oluyordur bendede aynısı oldu meğerse kablo arızalanmış öyle her kabloda şarz etmiyor sonyleri sökmeden önce başka bir sony kullanıcısı bul şarz kablosunu dene eminim düzelir şarz kablosu dayanmıyor bana 

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    Foxxxxxx bunu yazdı

Şarj okuyor ibaresi gözüküyor mu tani pil işareti gözükmesi lazım şarja taktığın anda ışık yanar 5 6 sn sonra ekran yanar pil resmi cıkar şarz oluyordur bendede aynısı oldu meğerse kablo arızalanmış öyle her kabloda şarz etmiyor sonyleri sökmeden önce başka bir sony kullanıcısı bul şarz kablosunu dene eminim düzelir şarz kablosu dayanmıyor bana 

hocam tam konuyu düzenleme yapıyordum silinebilir diye.  Konuyla ilgili araştırma yaparken bir yerde benzer sorun yaşayan kişi demişki "batarya kablosu çıkmış ondan sorun olmuş" bende batarya kablosunun olduğu yere kapak üzerinden bastırdım birazcık telefon hemencecik açıldı. sanırım benim sorunum bu imiş.  

Modlara Not: Konu silinebilir ya da dursun derseniz kaladabilir.

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
Toplam Hit: 756 Toplam Mesaj: 3
açılmama z2 xperia xperia z2