folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Sony Xperia Z2 Flashtool Sorun

Sony Xperia Z2 Flashtool Sorun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    huzi123 bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    huzi123 bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

xğeria z3 var bendede 2018 carbon rom var 2019 güncellemek için fatboot moda alınca pc driveri görmedi bir sürü şey indirdim denedim nafile bende eski bi pc ye win 7 kurdum bi ara deneyecem . 

galiba en son ben de pcye win7 format atıcam.Şimdi tekrar deniyorum driverları kaldırıp tekrar yükledim bakalım.

senin telefon yeni rom için kernel uyumlu ise twrp üzerinden flashlıyabilirsin.

walla sorun şu twrp giremiyorum :) önce twrp  flaslayıp sonra rom atıcam romu attıktan sonra romun içindeki boot img yi magi sk ile pach yapıcam sonra onuda flashlıyacam :D

he o zaman mecbur hacı .Ben şimdi telefonun twrp menüsünü de açamıyorum telefon tamamen gitti mk Sony yazısında bekliyor sadece .

fastboot moduna alıp twrp flashla   telefon kapalıyken ses açma tuluna basılı tutup usb yi tak şarj ışıgı yeri mavi olacak tabi pc driveri tanımazsa yine birşey yapamazsın . 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    huzi123 bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    huzi123 bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

xğeria z3 var bendede 2018 carbon rom var 2019 güncellemek için fatboot moda alınca pc driveri görmedi bir sürü şey indirdim denedim nafile bende eski bi pc ye win 7 kurdum bi ara deneyecem . 

galiba en son ben de pcye win7 format atıcam.Şimdi tekrar deniyorum driverları kaldırıp tekrar yükledim bakalım.

walla sorun şu twrp giremiyorum :) önce twrp  flaslayıp sonra rom atıcam romu attıktan sonra romun içindeki boot img yi magi sk ile pach yapıcam sonra onuda flashlıyacam :D

he o zaman mecbur hacı .Ben şimdi telefonun twrp menüsünü de açamıyorum telefon tamamen gitti mk Sony yazısında bekliyor sadece .

fastboot moduna alıp twrp flashla   telefon kapalıyken ses açma tuluna basılı tutup usb yi tak şarj ışıgı yeri mavi olacak tabi pc driveri tanımazsa yine birşey yapamazsın . 

işte sorun da pc telefonu görse de flashtool ya da cmd üzerinden fastboot yapamıyorum.Telefon kaldı böyle .Neyse biraz da telefonsuz yaşayalım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    huzi123 bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    huzi123 bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    huzi123 bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

işte sorun da pc telefonu görse de flashtool ya da cmd üzerinden fastboot yapamıyorum.Telefon kaldı böyle .Neyse biraz da telefonsuz yaşayalım.

win7 şart demekki bende gece deneyecem telefonun ırzına geçicem ,başka  rom varmı böyle güzel  carbonda güzel gerçi 

Toplam Hit: 3088 Toplam Mesaj: 14
sony xperia flashtool