Sony Xperia Z5 Premium Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar tel eskidi gitti öldü bitti :D

Telefon almayı düşünüyorumda android alacağım ve samsung almayacağım.Sebebi ailedeki herkeste samsung var çevremde arkadaşlarım hepsi şikayetci bir süre sonra ölüyor telefon 5 yıldır samsung android kullanıyorum biliyorum yani :)

Neyse forumda kullanan illa vardır ne düşünüyorsunuz z5 premium hakkında verilirmi 2k para ?

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ksiezyc
    Ksiezyc's avatar
    Erkek

verilir tek sıkıntısı hafif ısınması oda her telefonda olmuyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yalnız ekran sürekli 4K değil bunu bilesin. Fotoğraf ve videolarda 4K'ya geçiyor. Birde Sony kullanacaksan fotoğraf çekim tekniklerini öğrenmen gerek. Zira otomatik modda yazılımı bok gibi.

Ha cidden efsane bi cihaz her gün gözümün önünde bi tanesi donduğunu, kastığını görmedim. Sony Android'i fazla bozmuyor.

https://www.youtube.com/watch?v=ZZFQ5dGkCsE

mkyb tarafından 29/Mar/16 21:35 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ksiezyc bunu yazdı

verilir tek sıkıntısı hafif ısınması oda her telefonda olmuyor.

okulda 30dk ders videosu izleyip 20dk test çözerim ısınmada bir şey olurmu sizce ? oturupta 2 saat telin başında duranlardan değilim kısacası

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yalnız ekran sürekli 4K değil bunu bilesin. Fotoğraf ve videolarda 4K'ya geçiyor. Birde Sony kullanacaksan fotoğraf çekim tekniklerini öğrenmen gerek. Zira otomatik modda yazılımı bok gibi.

Ha cidden efsane bi cihaz her gün gözümün önünde bi tanesi donduğunu, kastığını görmedim. Sony Android'i fazla bozmuyor.

hocam öncelikle yeni profil foto hayırlı olsun :)

4k olayını biliyorum sürekli olmadığını peki videolarda 4kyı kapatma özelliği varmı birde 30dk video izleyeceğim 4k ya geçti diyelim iyi olur çünkü ders videosu ya rakamlar gözüksün en azından :D sarj olayı ne olur ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

3 yıllık g2 mi bir sıkıntısı olmamasina ragmen değiştirmek istiyorum bende z5 premium düşünüyorum araştırdığım kadarıyla iyi telefon ama parasi cok gibi sanki

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    beyaban bunu yazdı

3 yıllık g2 mi bir sıkıntısı olmamasina ragmen değiştirmek istiyorum bende z5 premium düşünüyorum araştırdığım kadarıyla iyi telefon ama parasi cok gibi sanki

usta hepsiburada da 2k teknosa 2700 sebebi hepsiburadakiler yurtdışından getiriyor satıyor amazonda 1500 lira :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

3G açık, WiFi açık, ekran parlaklığı otomatik 4 saat ekran süresi verip günü tamamlıyor. Günümüz telefonları akşamı görüyorsa olay tamamdır. 

Bu telefon çok tutulmadı zira pahalı. Rakibi Galaxy S6'yı aldı millet hep markadan dolayı. 

Bu telefonu alırsan ileriyede yatırım yaparsın bu VR gözlük olayında ekran kalitesi önemli. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 865 Toplam Mesaj: 8
z5