Sony'nin Yeni Amiral Gemisi Xperia XZ

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    maserati bunu yazdı

bende kaç senedir zr var, şuana kadar kaç kere tecavüze uğradı daha tık demedi, hem yazılımsal hem de donanımsal olarak. Telefon ölmeden yeni telefon almam dedim ama bataryasını saymaksak büyük ihtimal tel ölmeden ben ölecem. Ama kamerası sıkıntılıydı onu da çözmüşlerse bence on numara olmuştur. 

Zr'ye devam hacı. Gerçi kapaklar koptu kayboldu ama yine de devam :)

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Xiaomi Redmi note 3 pro aldım kafa rahat. 

10 numara telefon. 8 saat ekran süresi alıyorum normal kullanımda. Telefonun değeri de 650-700 tl. Bunlar 3300 tl demeye devam etsin. 

Belki kamerası Sony ye göre daha kötüdür ama aradaki farka profesyonel fotoğraf makinesi alırım daha iyi. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

10 numara telefon. 8 saat ekran süresi alıyorum normal kullanımda. Telefonun değeri de 650-700 tl. Bunlar 3300 tl demeye devam etsin. 

Belki kamerası Sony ye göre daha kötüdür ama aradaki farka profesyonel fotoğraf makinesi alırım daha iyi. 

Vergiler yüzünden. Nasıl araba alırken bi araba kendine, 2 araba devlete alıyorsan telefon işide öyle. Liranın dolar karşısında her gün değer kaybetmesini saymadım bile. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Vergiler yüzünden. Nasıl araba alırken bi araba kendine, 2 araba devlete alıyorsan telefon işide öyle. Liranın dolar karşısında her gün değer kaybetmesini saymadım bile. 

Öyle hocam maalesef. Bu kadar yüksek vergilerden gelen kazanç nereye gidiyor diye de sorası geliyor insanın. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

konuya girince oha amk bu ne benim eski telefonun aynısı dedim :D 

hakkaten kamera yeri ledler filan aynı gibi http://www.umi-zero.com/

http://www.leyladansonra.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=OshPdmMejvM

Teknoseyir incelemesi geldi. Kamera konusunda en sonunda Sony rakipleri yaklamayı başarmış.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Toplam Hit: 2312 Toplam Mesaj: 17
sony