folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Sorkanka - Soru Cevap Sitem

Sorkanka - Soru Cevap Sitem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

hocam yorum kısmı var cevap ver gorulmuyor mu sizde ? herkes cevap verebılıyor

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek
    q0x bunu yazdı

@driveshaft olabilir aslında. Alışmışım hazır cms'lerden direk saniyesinde index almaya başlamaya 2 gündür anasayfa dışında daha index almadı. Bazı denemeler yapıyorum. Özel yazılım olduğundan mı neden anlamadım indexlenmede biraz sıkını yaşadım. Normalde açtığım bütün sitelerde, wmtools pingleme, meta ayarları filan iyi yaptığımdan aynı gün içinde bütün konular index alırken burada biraz sıkıntı yaşadım. Eğer o konuyu aşarsam domaini regleyip oradan devam edebilirim

o konu sonra ki konu. Eğer domain boşsa hemen üzerine atlarlar ismi beğendiysen hemen regle.

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

O form ile hayvan gibi hatta yaratık gibi hatta godzilla gibi spam yersin. Öyle bir spam ki; sen, "dur admin peynılımda toplu silme vardı 100er 100er silerim ehehee" demeye kalmadan sunucun şişer, çöker ve edmin peynılına ulaşamaz hale gelirsin.

Bir abi tavsiyesi yine de sen bilirsin :))))999

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Hocam bence bu domaini ask.fm gibi biraz daha gençelere yönelik yaparsan tutar gibi geliyor :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

valla kafam bayağı karıştı. Yeni bir script kodlamayı artık düşünüyorum. Öyle de olacak gibi duruyor. Yalnız ask.fm'den farklı bir kaç bir şey olması gerekiyor. Ne olmalı sizce ? soru sorma kısmında, kişilerin foto yada liste paylaşabileceği ek bir sayfa olursa nasıl olur ? 

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
Toplam Hit: 2050 Toplam Mesaj: 16
soru cevap sor