Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osman1571
    osman1571's avatar
    Erkek
    beyler ben KKTC kalıyorum ve icqda ülke seçimi yaparken dolayısı ile KKTC yi seçemiyorum ve bu bana acayip koyuyor. Şimdilik memleket olarak anavatanımı seçiyorum
    icqda ülkeler yerine KKTC yazabilimiyim?? bunin için ne yapmalıyım?? böyle bir program yapana 100 kontör yollayabilirim?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasansayar51
    hasansayar51's avatar
    Erkek
    OSMANCIĞIM NEDEN KÖTÜ KOKU ALIYORSUNKİ....KKTC SENİN VATANIN SONUÇTA KKTC BİZİM MİLLİ DAVAMIZDIR...NEDEN VATANINI KÜÇÜK GÖRÜYORSUNKİ.UĞRUNDA MÜCADELE ETMEMİZ BİZİM BİR GÖREVİMİZ.SEN DOLDURACAĞIN NEYSE ONA ONURUNLA KKTC YAZ.SEN BÖYLE DÜSÜNÜRSENGENEDE SEN BİLİRSİN
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    KKTC=Türkiye rahat ol kardeş orası da bizim sen bakma sağa sola

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkkt
    gkkt's avatar
    Erkek
    3-4 yıl önce turkiyeyide hic biyerede goremiyoduk.daha yeni yeni sistemlerde ve programlarda adı gecti.sen soyle bi 20 yıl filan bekle icqya koyarlar kktc yi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osman1571
    osman1571's avatar
    Erkek
    hasansayar51 bunu yazdı:
    -----------------------------
    OSMANCIĞIM NEDEN KÖTÜ KOKU ALIYORSUNKİ....KKTC SENİN VATANIN SONUÇTA KKTC BİZİM MİLLİ DAVAMIZDIR...NEDEN VATANINI KÜÇÜK GÖRÜYORSUNKİ.UĞRUNDA MÜCADELE ETMEMİZ BİZİM BİR GÖREVİMİZ.SEN DOLDURACAĞIN NEYSE ONA ONURUNLA KKTC YAZ.SEN BÖYLE DÜSÜNÜRSENGENEDE SEN BİLİRSİN
    -----------------------------

ben vatanımdan gurur duyarım nerden çıkardın vatanmı küçük gördüğümü???
    gıl olurum şu icq sadece cyrus yazar ben orda KKTC olsun isderim rumlara gıcıklık olsun maksat anlan beni

bizi türkiyeden ayırmaya hiçkimsenin gücü yetmez
    yaşasın turan!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HapoelHaifa
    HapoelHaifa's avatar
    Erkek
    aslan osman be...

Kardesim benim bu icq da KKTC yazmamasinin tek sebebi vardir.Bu o.c ler KKTC yi tanimamaktadir.Sadece biz ve bazi ulkeler KKTC yi tanir.Yani hukuksal anlamda KKTC"yi tanimamakta israr eder gozunu kan burumu$ kopeklerdir bunlar.Ama KKTC de anlis sanli KKTC bayragi dalgalanmaktadir.Bunu da gormezden gelirler

Sorun da yanlis.Sen ite neden itsin diye soru sorabilir misin?

Toso kairo kratiemai den sou tilefono me nihia kai me dontia mesa mou polemo se polemo, se polemo I anagi omos na se ksanado olo ke fountonei Me trellenei me kanei kai paramilo, me telionei
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    V1PER
    V1PER's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    yaw icq dan My ICQ > View / Change My ICQ Details > Home > Country > Turks and Caisocs Island varya o iste ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HapoelHaifa
    HapoelHaifa's avatar
    Erkek
    o Amerika"ya yakin bi yerde cingenemsi varliklarin yasadigi yer

Toso kairo kratiemai den sou tilefono me nihia kai me dontia mesa mou polemo se polemo, se polemo I anagi omos na se ksanado olo ke fountonei Me trellenei me kanei kai paramilo, me telionei
Toplam Hit: 1860 Toplam Mesaj: 8