[Soru] Web Sitesi İçin Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek

Yaklaşık 2 sene önce açmış olduğum bir teknoloji sitesi var, ilk başlarda 5 kişilik bir ekiple video vs çekip haber ekleyip siteyi büyütüyorduk sonradan herkes arazi oldu. Siteye tek başıma kaldığı için pek bir şey yapamadım hevesim de kaçmıştı. Geçen bir mürid ile konuştuk siteyi tekrar büyütmeye karar verdim, şuan sitenin alexa değeri 5m neredeyse 1 senedir içerik girilmiyordu ben bile siteye girmiyordum. Yabancı kaynaklardan haber Türkçeleştirmeye başladım, sosyal medyada tanıtacağım bol bol siteyi, video çekmeye devam edeceğim ve bilişim etkinliklerine gidip röportaj vs yapmayı da düşünüyorum. Ayrıca site büyüyünce çekiliş-yarışma ile kitap, eğitim vs hediye etmeyi düşünüyorum. Sitenin daha hızlı duyurulması için, sitenin daha kaliteli gelişim sürecinden geçmesi için neler tavsiye edersiniz ? Ne tür konularda daha çok haber yapmalıyım ? Şuan Siber Güvenlik haberleri üzerinde durmayı düşünüyorum. Tavsiyesi olan müridleri bekliyorum

JpnTr tarafından 04/Ara/16 00:40 tarihinde düzenlenmiştir

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

Hocam hitap edecek kitleyi genişletecek konular seç ama ana aksı değiştirmemelisin. Webtekno bu anlamda iyi bir örnek Biraz bokunu çıkardılar magazin haberi verecekler nerdeyse ama genel olarak oyun teknoloji akıllı telefonlar hack haberleri vs veriyorlar bende yakında startup lara hitap eden bir site açacağım paslaşırız

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek
    Keyr00t bunu yazdı

Hocam hitap edecek kitleyi genişletecek konular seç ama ana aksı değiştirmemelisin. Webtekno bu anlamda iyi bir örnek Biraz bokunu çıkardılar magazin haberi verecekler nerdeyse ama genel olarak oyun teknoloji akıllı telefonlar hack haberleri vs veriyorlar bende yakında startup lara hitap eden bir site açacağım paslaşırız

Webteno'nun büyüme etmenlerinden en büyüğü durmadan çekiliş yapmaları, ilk açıldıklarında bildiğin para saçtılar. Bir de Ekin Kollama'nın videoları viral oldu herkesin dilinde Teknolojiye atarlanan adam vardı bir zamanlar. Bir de hocam AOG etmeni var webtekno için onu da yabana atmamak lazım. Webtekno açıkçası konu skalası geniş olduğu için tutulmadı bence. Bu konu üzerine daha çok yoğunlaşacağım tavsiyen için teşekkürler, istediğin zaman özel mesaj atabilirsin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek

yok mu aklında güzel fikir olan ? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek

Önerilerini beklemekteyim saygıdeğer müridler