Sorularla İslam Android Uygulaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    WH0 bunu yazdı
    Austen bunu yazdı

Soruları cevaplayan ermiş peygamber kim? Her soruya yanıt verecek kadar ilmi geçmiş nereden geliyor?

Piyasadaki trilyon tane alternatifinden farkı nedir?

Diyanet gibi bir kurumun ücretsiz sağladığı hizmeti neden bunun gibi bilmem kaç bininci klon yazılımdan öğrenmeye çalışalım?

her malın alıcısı vardır..

Aynı malın 5 liralık olanı da, 50 kuruş olanı da, bedavaya 5 liralık hizmeti karşılayan da varken hangi noktada durmayı, malına hangi pahayı biçmeyi, hangi kategoriye yerleştirmeyi planlıyorsun? Yoksa mal çok. Ama pek çoğu alıcı bulamayan amaçsız, pahasız, klon ve yakın gelecekte tedavülden kalkacak ürünler.

3 ciddi soru sordum tek bir yanıt alamadım.

Eğer bunlar size ahiret sorusu kıvamında geliyorsa ileride sisteminize gelecek daha ciddi sorularda ne tavır takınacağınızı ön görmek pek ala mümkün.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı
    WH0 bunu yazdı
    Austen bunu yazdı

Soruları cevaplayan ermiş peygamber kim? Her soruya yanıt verecek kadar ilmi geçmiş nereden geliyor?

Diyanet gibi bir kurumun ücretsiz sağladığı hizmeti neden bunun gibi bilmem kaç bininci klon yazılımdan öğrenmeye çalışalım?

her malın alıcısı vardır..

Aynı malın 5 liralık olanı da, 50 kuruş olanı da, bedavaya 5 liralık hizmeti karşılayan da varken hangi noktada durmayı, malına hangi pahayı biçmeyi, hangi kategoriye yerleştirmeyi planlıyorsun? Yoksa mal çok. Ama pek çoğu alıcı bulamayan amaçsız, pahasız, klon ve yakın gelecekte tedavülden kalkacak ürünler.

3 ciddi soru sordum tek bir yanıt alamadım.

Eğer bunlar size ahiret sorusu kıvamında geliyorsa ileride sisteminize gelecek daha ciddi sorularda ne tavır takınacağınızı ön görmek pek ala mümkün.

hocam karşında WH0 var hiç mi tanımıyon yahu

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

Uygulamayi mobil cihazina kurmus olsaydin hojam, sorularina cevap verecek insanlarinda, uygulamayi kullanan diger mumin ve mumineler oldugunu gorecektin... 

piyasadakilerin en iyisidir. diyanetten daha iyidir. sansursuzdur. cunku gelistiricisi benim.

en iyi hangisi hizmet veriyosa onu kullan hojam. en iyi benimki olacak.

wh0 tarafından 16/Haz/16 22:34 tarihinde düzenlenmiştir

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Madem hepimiz bu dunyada birer yolcuysak tuttumuz oruc kabul olurmu hocam ? 😀

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Çok güzel bir uygulama olmuş. Başarılarının devamını dilerim. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
Toplam Hit: 3355 Toplam Mesaj: 26
islam tahribat kuran hadis sorularla islam