[Soru]Youtube Oto Update

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

merhaba hocalar elinde sıkıntısız ve güvenilir şekilde youtube kanalına video yükleyebilen bir yazılım varmı ? elimdeki videoları açıklamaları ile giricem ve o zamanı gelince paylaşacak kısacası bunu istiyorum.

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

Doğru anladıysam YouTube yapıyor zaten bunu verdiğin saat de yükleniyor paylasiyor

I am Jack's inflamed sense of rejection
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek
    asiminnesli bunu yazdı

Doğru anladıysam YouTube yapıyor zaten bunu verdiğin saat de yükleniyor paylasiyor

+1.

Bkz. https://support.google.com/youtube/answer/1270709?hl=en

Kentaki tarafından 13/Kas/16 08:57 tarihinde düzenlenmiştir

What are you doing???
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

Videoyu yükleme sayfasına gelince gözat ın altında seçenek kutusu var . Oradan " zamanlandı " seç

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

hocalar benim amacım videoyu youtubea yükleyip paylaşım zamanını ayarlayıp onun paylaşması değil. bunu zaten bende biliyorum. elimde 300 tane video var bunları tektek youtubea yükleyip zamanını ayarlamak çok zahmetli ve uzun bir iş. bunun yerine istediğim bir program video klasörünü seçicem ve hergün şu saatte yükle diyeceğim o da yükleyecek youtube a. 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
Toplam Hit: 1039 Toplam Mesaj: 5
youtube youtube upload