folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Soundbar Hakkında Tavsiyeler

Soundbar Hakkında Tavsiyeler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Merhaba Mürid/e' ler...

Kullanmakta olduğum LG 42lm620s 3D Smart TV için BURADA bulunan ürünü almayı düşünüyorum.

Evinde bu tip ürünleri kullananlar var mı? Onu alma bunu al, performansı şöyle iyi böyle kötü v.s. v.s. gibi tavsiyede bulunabilirseniz çok sevinirim.

Soundbar' lara yönelmemin nedeni kablo karmaşasını sevmiyorum. Zaten apartmanda oturuyorum öyle full ses tv izleyemem. Ama en azından film izlerken ses kalitesi güzel olsun istiyorum.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    candemirhalil
    candemirhalil's avatar
    Erkek

ben evde http://www.samsung.com/us/televisions-home-theater/home-theater/sound-bars/samsung-hw-k450-soundbar-w-wireless-subwoofer-hw-k450-za/ bu ürünü kullanıyorum. ses seçeneği 40!a kadar ben cumartesi günleri, apartman da uyuyan olmaz diyerek en fazla 22 de sesi açıyorum ve bunun sesi bile çok fazla oluyor. apartman olduğu için çok memnunun. hem kablo derdi yok, hemde bir apartman katı için subwoofer tam idealinde. bir tek surround seçeneği hoşuma gitmedi, anlatılan gibi sesi tüm odaya yaymadı,yada bende kulak yok sesin nereden geldiğini anlıyorum yani,satın alırken odada ses yayılacak ve sesin nereden geldiğini (soundbardan sesin geldiğini) anlamayacaksın demişlerdi.

Veni, vidi, vici
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Teşekkürler hocam.

.
Toplam Hit: 1058 Toplam Mesaj: 3
müzik ses lg soundbar 42lm620s sh3