folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Sournak Mobil - Kişisel Para Hesabı - Gelir,Gider Programı Versiyon 1

Sournak Mobil - Kişisel Para Hesabı - Gelir,Gider Programı Versiyon 1

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

hayırlı olsun mübarek :)

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

Cok asiri amator duruyor.

Uzerine hic emek verilmeden, bastan savma yapilmis hissi uyandi.

Biraz daha mobil uygulamada oldugunu hissettirmeniz lazim kullaniciya. Tarayici icin fena degil, mobil uygulama icin vasat durumda.

Biraz tema uzerinde calis bence.

Biraz da bunlarin istatistiki verisini vermeye calis.

Sadece gelir gider girmiyim. Var olan uygulamalara bak marketteki, sana bol bol fikir verir. 

Orada kullanicilarin yaptigi yorumlara bak, onlarin eksik dediklerini kendi uygulamana ekle. One gecersin.

neverland tarafından 31/May/20 10:26 tarihinde düzenlenmiştir

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    neverland bunu yazdı

Cok asiri amator duruyor.

Uzerine hic emek verilmeden, bastan savma yapilmis hissi uyandi.

Biraz daha mobil uygulamada oldugunu hissettirmeniz lazim kullaniciya. Tarayici icin fena degil, mobil uygulama icin vasat durumda.

Biraz tema uzerinde calis bence.

Biraz da bunlarin istatistiki verisini vermeye calis.

Sadece gelir gider girmiyim. Var olan uygulamalara bak marketteki, sana bol bol fikir verir. 

Orada kullanicilarin yaptigi yorumlara bak, onlarin eksik dediklerini kendi uygulamana ekle. One gecersin.

öncelikle yorumun için teşekkür ederim hocam. amatör durmasının sebebi basitlik mi ? yoksa tasarımsal kötülük mü ? eğer basitlikse uygulamanın mantığı bu hocam en basit şekilde işlemi yapmak. detay hiç istemiyorum programda o yüzden bu şekilde en basit hali ile teknolojiden anlamayan bir insanın dahi kolay erişebilmesi olarak düşündüm. tasarımsa hangi yerlerinde sıkıntı var ? yani şu kısım mobile uymuyor böyle olması lazım diyebileceğin yerler neler örneklenndirebilir misin ? 

hocam istatistik yada daha karmaşık bir uygulama istemiyorum. en temel haliyle gelir gider gir nerde ne param var bunu gör uygulaması bu. yani daha detaya kaçmak istemiyorum açıkcası. diğer uygulamarın 1-2 tanesine baktım çok tedaylı. ben onlar gibi detaylı olmaktansa en basit hali ile not defteri kılamında bir uygulama istedim. yani sen eline kağıt kalem alıp aynı şeyi çok rahat yapabilirsin. bu minvalde bir şey tasarladım. yinede eklenmesi gereken şeyler varsa yazarmısın hocam. şu özellik olmalı dediğin.

TheAvenqer bunu yazdı

hayırlı olsun mübarek :)

eyvallah kardeşim saolasın :)

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Daha inceleyemedim ancak tasarım çok daha iyi olabilir. Öncesinde kullandığım masraf yönetimi uygulamasını biraz incele istersen. Tek tıkla gelir yada gider girebilmeliyim. Ücretli sürümü için birden fazla kullanıcı girebilmeli. Müsait olunca inceleyeceğim detaylıca. 

Naber la?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

Bu mesela boyle gorunmesin, burada bir islem yoktur gibi bir sey yazsin. Ve o beyaz kisim hep ekrani tam kaplasin. Ben ekledikce uzamasin. Onun minimum yuksekligi ekranin yuksekligi olsun.

Tepede adres cubugu gorunmesin.

Bir seyi silerken bana sileyim mi abi diye sorsun.

Her girdigimde bana ucretli kullanmak mi ucretsiz mi diye sormasin.

Para yazilacak inputlari number yapmalisinki benim ekranima numaralar klavyesi acilsin. Oraya text girmeyecegim cunku.

Bir de diger sayfalarda yazilar kaymis, mesela radio butonun texti asagisinda kaliyor. Gecikenler kisminda da kaymalar mevcut.

Boyle bir ekranda kendimi mobil uygulama kullaniyor gibi hissetmedim. Amatorlukten kastim bunlardi. Duzeltirsen cok guzel olur bence.

Basit tasarladiysan o konuya bir sey diyemem. :)

Eline saglik, umarim basarili olursun.

neverland tarafından 31/May/20 23:30 tarihinde düzenlenmiştir

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
Toplam Hit: 4140 Toplam Mesaj: 16
hesap gider sournak sournak mobil kişisel para hesabı gelir