Şöylebi!!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bboyz
    Bboyz's avatar
    Erkek
    Şöyle bi kulplu koysam ordan nayti soora naytinanyn
    ordan yine kulplu soora kopter ordan kafaya kalksam!! ordak kopterre baalayıp ordanada turtle atsam!!! ordan yine koptere baalayıp kulpluya kalksam kulpludan air atsam 10 tur falan ordan yine kulplu sorna koper ve poz!!!!! nasıl ama!!!!

(Anlayanlardan cevap bekliyorum)!!!!

Dökülen bu kanlar yaralar bağlamaz , Acı değil bu vatan toprağına dökülen kari$ kari$ Ya vatan ya da can, rab bin´den rahmet sana ; kefensiz yatan Gozunu buraya dikenin oyarim gozunu Cakal , fazla golge ediyorsun ha! Turkcerap´te milliyet,biraz daha ciddiyet Yaylan ulan ibne simdi nefret onunde . Saga sola bakmasana lan simdi bana ! Turkcerap´te geliyorum iste sana bomba, Dalgalanan goklerde yildiz ve hilal Hakkidir hakka tapan milletimin istiklal ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    Grafity den bahsediyo...

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OK_FACES
    OK_FACES's avatar
    Erkek
    hep hip hop bir bomba hep hip hop

Tahrip.Com Admini
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kabadayi
    Kabadayi's avatar
    Erkek
    kulplu yerine ulupulu olmasi lazimdi.

Ne kadar bilirsen bil, bildiklerin sadece karsindakinin anlayacagi kadardir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Ne Grafitisi ya herif break dance diyo

gaipten görüntüler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bboyz
    Bboyz's avatar
    Erkek
    KULPLU nedir?? hani kulplubeygirde yapıyolar makas deniliyo o işte!!!onun yerde yapılanı bi fark yok!!!BREAKDANCE okulda diil sokakta öörenilir!!!BU arada

"IWOGA" İllegal Writers Of Graffiti Art!

Grubu kurulmuştur haberiniz ola!!!!!!

Dökülen bu kanlar yaralar bağlamaz , Acı değil bu vatan toprağına dökülen kari$ kari$ Ya vatan ya da can, rab bin´den rahmet sana ; kefensiz yatan Gozunu buraya dikenin oyarim gozunu Cakal , fazla golge ediyorsun ha! Turkcerap´te milliyet,biraz daha ciddiyet Yaylan ulan ibne simdi nefret onunde . Saga sola bakmasana lan simdi bana ! Turkcerap´te geliyorum iste sana bomba, Dalgalanan goklerde yildiz ve hilal Hakkidir hakka tapan milletimin istiklal ...
Toplam Hit: 1366 Toplam Mesaj: 6