Söz Dizisi | Bir “Özel Kuvvet Timi’Nin” Hikayesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Yalnız fena küfürler var, hem de sansürsüz..

Twitter: @CanKirca
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    tolgasen bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı

Konu dışı olacak da söylemeden geçemeyeceğim.

şu vasat kelimesi neden kötü anlamında kullanılıyor cidden anlayamadım.

zaten orta dedim diyecek olursa konu sahibi "çok orta" demek istediğini sanmıyorum. 

Vasatın anlamının orta olduğunu yemin ediyorum sen yazınca ögrendim hocam. Tesekkur ediyorum sebep olduğun icin :D yıllarca kötü anlamında biliyordum :))

teşekkürler ne mutlu bana :D 

özellikle gazetler hata yapıyor bu konuda.Futbolcu haberlerinin çoğunda öyleydi bir ara.

bir ara basket oynaıdgımız arkadaşlardan birine söyledim bunu : vasatın üstüsün diye, yanlış anladı iyi mi. bir de amatör kümede futbol oynuyordu bu eleman. zeki, çevik ahlak derken zor kurtardım ^^D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

ilk 10dk gözlerim doldu ağladım lan

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Neyse, birşey değiştirmez o yüzden edit.

Roark tarafından 07/Nis/17 01:06 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek

Vatan millet kurgulu dizi izlemek istiyorsanız Savaşçı'yı bekleyin biz yapıyoruz diye söylemiyorum çok kaliteli bir yapım piyasanın en iyisi olacak emin olun :)

What are you doing???
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    Kentaki bunu yazdı

Vatan millet kurgulu dizi izlemek istiyorsanız Savaşçı'yı bekleyin biz yapıyoruz diye söylemiyorum çok kaliteli bir yapım piyasanın en iyisi olacak emin olun :)

Zaten bekliyoruz üstad Metin Serezli filan:) Bir ondan ümidim var de biz yapıyoruz derken??

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Doktor kız çok güzel yaaa

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

bu gene iyi hocam. Bize askerde MİYEM videoları izlettiler, vatandaşlık ve insan hakları babında, Yolunda AŞ'nin bütün kadrosu oynuyor :D 

Cigu bigule :(
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

asker moda şimdi :D 

ne diyon?
Toplam Hit: 3705 Toplam Mesaj: 29
dizi asker söz