Sözlük Scripti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S-E-R-H-A-T
    S-E-R-H-A-T's avatar
    Erkek

Hocalar ekşisözlük formatında çalışır durumda bi sözlük scriptine ihtiyacım var.

- türkçe karakter sorunu olmasa

- açığı gediği vs olmasa

- geliştirilmeye açık olsa

dadından yenmez..

piyasada ve warezde birçok muadili var ama ben tbt muridlerinin deneyip okeyledigi yada yamadıgı vs. şeyleri sorup öyle işe girişsem dedim..

herhangi bir ticari yada artistik bir amaç gütmüyoruz tamamen eşimin (daha dogrusu bikaç ay sonraki eşimin : )) ortaokul ögrencilerine yönelik egitsel  bir hizmet.

yardımcı olursanız çok sevinirim.

asp. php farketmez..

şeyini şeyettiğimin şeyi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

www.sozlukspot.com ?

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

hocam sozlukspot u kullansan

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

duzgun scrıpt varsa bende nımetlenemebılırım.

Eleman sozluk kurmak ıstıyorsa elbette sozlukspot u bılıyordur. 

okulun sıtesınde ekstra bır yere kurulabılır.

Scrıpt koyan olursa saglam cok sevınırım bende takıpteyım 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

http://www.r10.net/ucretsiz-scriptler/53360-ucretsiz-sozluk-scripti-php-11.html

buyrum bunu bulabildim anca.

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S-E-R-H-A-T
    S-E-R-H-A-T's avatar
    Erkek

hayır hocam sözlükspotu ögrenen öğrenci inciyi falanda öğrenir.

büyükşehirin öğrencileri olsa inciyi zaten biliyodur derim ama öyle değil, o nedenle sözlükspot olayı zararlı gibi..

amaç yerelden genele doğru bir eğitim hizmeti vermek. hepinizin evinde hergün ödev vs. arayan çocuk olduğu malum. öyle kırıntı misali başlayıp damlayarak çoğalacak birşeyler düşünüyoruz sözlük spot yada hazirsozluk vb gibi varyasyonlar o nedenle uymaz gibi..

hani muridlerden biri piyasadaki sözlüklerden zamanında indirip eksigini gedigini açıgını düzeltmiş az biraz şekle sokmuştur öyle birşey olsa daha iyi olur. şu atamalar ertelendigi için maddi durumda problem var, olmassa ücretiylede hallederdik üç beş maksat emegi boşa gitmesin muridin. yada yardımcı olan muride başka türlü elimden gelebilecek bir hususla iyilik yapmak isterim.

şeyini şeyettiğimin şeyi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

http://fenaasozluk.co.cc bak bakalım script hoşuna giderse Pm at upload edeyim.

Gel bili bili gates
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

hoca upla bakalım su senin sözlük scriptini

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferhatmartin
    ferhatmartin's avatar
    Erkek

elinde çalışan sözlük scripti olan ve paylaşmak isteyen var mı? nettekilerin hiçbiri çalışmıyor. hazırda php sözlük scripti kullanan varsa yollarsanız ben mutlu edersiniz vala.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S-E-R-H-A-T
    S-E-R-H-A-T's avatar
    Erkek

arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama acil lazım oldu..

elinde çalışan, güvenlik açıkları kapanmış ve türkçe karakter de kullanılabilen bi script varsa sevabına gönderebilirmi.. (heryerde anidennetmidir nedir terimlernet falan o script dolaşıyor ama aylardır uğraşıp adam edemedim açıktı tr karakterdi şuydu buydu)

malum ögrencilik, pek iyi durumda degilim ama okadar lazım ki, yardım eden arkadaşa üç beş bişeylerde biyerlerden bulup verebilirim heralde

şeyini şeyettiğimin şeyi
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S-E-R-H-A-T
    S-E-R-H-A-T's avatar
    Erkek

upullah

şeyini şeyettiğimin şeyi
Toplam Hit: 3024 Toplam Mesaj: 11