folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Sözlükte Yarışma Başlattık

Sözlükte Yarışma Başlattık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese merhabalar,

Açtığım sözlükte yarışma başlattım. Küçük bir para hediyesi var çok büyük değil ama yine de teşvik edici olsun istedim.

Site ilk başta sırf sanat üzerineydi şuanda kültür,siyaset hatta web tasarımı da sanattan saydık sonuçta onda da bir şeyler tasarlanıyor. Sitede olan kategorilere burdan ulaşabilirsiniz : http://www.sanatsozluk.com/kategoriler.php 

Siteye gidebilecek kategori önerirseniz hemen eklerim. 

Yarışma ayrıntıları için : http://www.sanatsozluk.com/odulu-kazanan-ilk-3-uyeye-100-tl/97 

Önerilerinizi ve kategori istekleriniz beklerim.

Sağlıcakla.

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Yazar hevesinde olan arkadaşlar çok fazla kolpa içerik girmekte. Kopyala yapıştır yapılıyor hocam. Yani bir yerde olan bilgiyi oradan alıp buraya koymanın ne anlamı var ki ? Direk link atsa daha makbule geçer valla.

Sözlük , tema vs güzel olmus bu arada. İlk kurdduğundan beri arada bir bakınıyordum zati bugun uye oldum.

dcpromo tarafından 19/May/17 20:15 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Hocam o kişileri tanıyorum . Kitaplardan ve ders notlarından yazıyorlar bir kaçı arkadaşım çünkü 

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
Toplam Hit: 861 Toplam Mesaj: 3
sözlük yarışma ödül