Spor Salonu İcin Logo Tasarim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

Merhaba,

yeni acilacak spor salonu icin (fitness ve pilates) logo lazim. Elimizdeki dizayni ekliyorum.

Ortada bir e var ve esnek eleman bunlar pilatesi temsil ediyor, biseps de fitnessi.

Renkleri  degistirebilirsiniz, logoyu da kendiniz bir seyler tasarlayabilirsiniz bu sadece bir ornek.

Boyle bir logo icin tekliflerinizi bekliyorum.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek

cptprice tarafından 27/May/18 22:35 tarihinde düzenlenmiştir

zaman bir bitmeyen çölmüş, ölenler ölmeden ölmüş ve zâten ölmemek zülmüş, neden inkârı beklersin? gönül bir at, zaman gemdir; o gem her derde merhemdir ne azgın bir cehennemdir; ne hâlâ nârı beklersin!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

@cptprice 

cizgilerin bir anlami var mi hocam? Yoksa sekil mi sadece?

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek
    Tengri bunu yazdı

@cptprice 

cizgilerin bir anlami var mi hocam? Yoksa sekil mi sadece?

Senin çizdiğin çizimden yola çıktım o ortadaki çizgilerde e için :D

Yani daha detaylı çalışmak lazım. şimdilik aklıma geleni yaptım. Bu hafta içi güzel bir şey yapabilirim. Şimdi yatıcam sabah iş var :)

zaman bir bitmeyen çölmüş, ölenler ölmeden ölmüş ve zâten ölmemek zülmüş, neden inkârı beklersin? gönül bir at, zaman gemdir; o gem her derde merhemdir ne azgın bir cehennemdir; ne hâlâ nârı beklersin!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek
    cptprice bunu yazdı

Bankada 10 bin dolarının olacağına böyle yeteneğin olsun 👍

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

ben de resmen dersten kaytarmaya yer arıyorum....

vektörel çizimci arkadaşlara bir sorum: "e" harfini tek çizgide çizmenin yolu var mı? baya eğdim büktüm bi e harfi yapamadım tek çizgi ile(yani 2 nokta arası tek çizgi)

kofcu tarafından 28/May/18 00:01 tarihinde düzenlenmiştir

ben de sevgiden yanayım...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Arkadaşlar konuyu baltalamak gibi olmasın ama ps bilgim hiç yok, örnek bir logo koysam daha doğrusu sadece yazılardan ibaret bir logo, o yazıları istediğim gibi değiştirebilecek biri var mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek
    PhYtOn bunu yazdı

Arkadaşlar konuyu baltalamak gibi olmasın ama ps bilgim hiç yok, örnek bir logo koysam daha doğrusu sadece yazılardan ibaret bir logo, o yazıları istediğim gibi değiştirebilecek biri var mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

At sen akşam bakarım

Toplam Hit: 1855 Toplam Mesaj: 9
logo logo